Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82051081
Wymiary
Ø 11,5 cm
Materiały
Kamionka
Zastosowanie

Opis produktu

Miseczki Bloomingville Mini, Harvest to produkt, który z pewnością spodoba się Twojemu dziecku. Zestaw trzech niewielkich miseczek Harvest to propozycja dla maluchów, które zwracają uwagę na to, jak ozdobione są naczynia.

Trzy miseczki Bloomingville zostały przygotowane z trwałej i solidnej kamionki. Wszystkie zostały przyozdobione nadrukami zbóż, warzyw czy grzybów, którym towarzyszą sympatyczne owady. 

Miseczki Harvest mogą służyć zarówno do przechowywania słodyczy czy ciastek, jak i podawania obiadów, także tych gorących.

Naczynia możesz myć w zmywarce i podgrzewać w mikrofali czy piekarniku. Zdobienia nie ulegną uszkodzeniu – zostały zabezpieczone przed możliwością blaknięcia czy zmywania.

Miseczki mają pojemność 320 ml, dzięki czemu są świetnym wyborem dla starszych dzieci, które potrzebują naczyń dostosowanych do swojego wieku.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię