Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

3 Naczynia do pieczenia Joseph Joseph Nest

3 Naczynia do pieczenia Joseph Joseph Nest
3 Naczynia do pieczenia Joseph Joseph Nest 3 Naczynia do pieczenia Joseph Joseph Nest 3 Naczynia do pieczenia Joseph Joseph Nest 3 Naczynia do pieczenia Joseph Joseph Nest
x zamknij

3 Naczynia do pieczenia Joseph Joseph Nest

Joseph Joseph
315.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
Pojemność 3,7 l, 2,2 l, 1,2 l
Stal węglowa, tworzywo sztuczne
45013
 
Kolorowe naczynia do pieczenia Joseph Joseph Nest – piękne, solidnie wykonane i maksymalnie funkcjonalne. Dzięki temu kompletowi można przygotować i w estetyczny sposób zaserwować różnego rodzaju ciasta, zapiekanki oraz inne pieczone potrawy. Naczynia są wyposażone w powłoki nieprzywierające oraz odpowiednio wyprofilowane uchwyty, dzięki którym można szybko i bezpiecznie wyjąć je z piekarnika i przenieść prosto na stół.

W skład zestawu wchodzą trzy pojemniki:
 • duży 3,7 l o wymiarach: 33 x 21 x 5,5 cm
 • średni 2,2 l o wymiarach: 27,5 x 16,5 x 5,5 cm
 • mały 1,2 l o wymiarach: 22,5 x 11,5 x 5,5 cm

 • Należy myć ręcznie. Przed pierwszym użyciem zaleca się umycie ciepłą wodą z mydłem i dokładne osuszenie. Odporne do temperatury 230°C. Naczynia są objęte 10-letnią gwarancją, jeśli są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem. Gwarancja nie obejmuje: normalnego zużycia, przypadkowego uszkodzenia, uszkodzenia spowodowanego przegrzaniem lub niewłaściwym użyciem produktu, zadrapania powłoki nieprzywierającej, odbarwienia. Ostre noże oraz szorstkie myjki mogą spowodować uszkodzenie powłoki. Nie można stosować w mikrofalówkach, na kuchenkach oraz grillach.
  Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
  W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
  Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
  Oferta dnia
  Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
  Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.