3 Obieraczki do warzyw i owoców OXO Good Grips

1137680V1MLNYK OXO OXO
89.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1137680V1MLNYK
Wymiary
Długość 14,5-18 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Podstawowy komplet obieraczek do każdej kuchni.
Kolorowe, funkcjonalne, niezawodne, ostre. Cienutko obierają owoce i warzywa, nawet o "trudnych" skórkach - grubych, śliskich czy mechatych, pozostawiając znajdujace się pod skórką witaminy i sole mineralne.

Obieraczka zielona - obrotowa
Z łatwością obierze miękkie skórki, cienkie i grube. Wyposażona w wypustkę-nożyk do wykrawania "oczek". Wymiary: 2.5 x 18 cm [szer. x dł.].

Obieraczka czerwona - ząbkowane ostrze
Specjalistka od "trudnych" skórek np. brzoskwiń, pomidorów, cukinii. Wyposażona w wypustkę-nożyk do wykrawania "oczek". Wymiary: 2.5 x 18 cm [szer. x dł].

Obieraczka pomarańczowa - julienne
Kroi perfekcyjne paseczki warzyw i owoców. Wyposażona w zabezpieczenie przed skaleczeniem np. podczas wyjmowania z szuflady. Wymiary: 6.5 x 14.5 cm [szer. x dł.].

Wszystkie obieraczki:
  • antypoślizgowe rączki - miękkie i komfortowe
  • ostrza ze stali nierdzewnej
  • uszka do powieszenia
  • można myć w zmywarce

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię