3 pojemniki hermetyczne z tackami do ociekania WMF Top Serve

06.5424.9999 WMF
415
415,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: 3-5 dni roboczych
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
06.5424.9999
Wymiary
Duży pojemnik 12 x 31 cm, poj. 1,2 l.
Mniejsze pojemniki 13 x 10 cm, poj. 0,4 l.
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna

Opis produktu

Zestaw trzech pojemników hermetycznych z kolekcji WMF Top Serve. Naczynia zostały wykonane z grubego szkła, które może być używane w piekarniku, kuchence mikrofalowej, oraz lodówce. Pojemniki wyposażono w stalowe pokrywki z silikonowymi uszczelkami i zaworami próżniowymi. Do każdego naczynia została dołączona perforowana tacka, która chroni produkty przed wilgocią. Nowoczesny system przechowywania jedzenia sprawi, że produkty będą ...
Zestaw trzech pojemników hermetycznych z kolekcji WMF Top Serve. Naczynia zostały wykonane z grubego szkła, które może być używane w piekarniku, kuchence mikrofalowej, oraz lodówce. Pojemniki wyposażono w stalowe pokrywki z silikonowymi uszczelkami i zaworami próżniowymi. Do każdego naczynia została dołączona perforowana tacka, która chroni produkty przed wilgocią. Nowoczesny system przechowywania jedzenia sprawi, że produkty będą świeże i aromatyczne na dłużej.

Można myć w zmywarce.

Marka

WMF to marka znana i ceniona przez konsumentów na całym świecie. Towarzyszy jej duch innowacji i chęć ciągłego rozwoju. Na podstawie obserwacji życia codziennego renomowani projektanci WMF starają się znaleźć najlepsze i najbardziej luksusowe rozwiązania - aby życie smakowało lepiej! Wszystkie akcesoria wykonane są z niezwykle trwałej stali szlachetnej 18/10, która wypolerowana na wysoki połysk wygląda jak srebro. Dodatkowo system Cool+, zapobiegający nagrzewaniu się uchwytów dostępny jest tylko w produktach tej marki.

Projektant

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię