Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
DYCONTAME
Wymiary
30,4 x 13 x 13,2 cm
Materiały
Blacha ocynkowana

Opis produktu

Dzięki pomysłowym pojemnikom od marki Doiy na biurku zagości upragniony ład i porządek. W komplecie znajdują się trzy pudełka w kształcie miniaturowych kontenerów, które sprawdzą się do przechowywania drobnych artykułów biurowych. Pojemniki w trzech kolorach (srebrnym, złotym i miedzianym) tworzą spójną, elegancką kompozycję. Zostały wykonane z ocynkowanej blachy i wyposażone w funkcjonalne wieczka. Organizery można ustawiać „wieżowo” albo obok siebie. Sprawdzą się do przechowywania spinaczy, długopisów oraz innych drobiazgów, które są niezbędne w biurze, gabinecie lub pokoju nastolatka.

Doiy proponuje produkty z duszą – prawdziwe perełki, które wprowadzają radość do współczesnego życia. Znakiem rozpoznawczym hiszpańskiej firmy są nowoczesne akcesoria oraz przedmioty wyposażeniowe, które wyróżniają się żywymi kolorami, ciekawymi kształtami oraz ogromną funkcjonalnością.

Marka

Doiy to nowa wizja projektowania prosto z gorącej Barcelony! Marka Doiy weszła w świat nowoczesnego designu w roku 2009 i w ekspresowym tempie zawojowała świat swoimi produktami. Kreatywne pomysły i młody zespół zaowocowały genialnymi produktami codziennego użytku, który dziś sprzedają się w ponad 20 krajach świata. Przystępne ceny unikalnych, perfekcyjnie zaprojektowanych gadżetów, ich urok i funkcjonalność z każdym dniem cieszą się coraz większym uznaniem klientów! W sklepie Czerwona Maszyna kochamy gadżety Doiy za to, że uprzyjemniają codzienność, są estetycznie zapakowane i cudownie jest dostać je jako prezent!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię