3 stoliki ferm LIVING Cluster, czarne

3213 ferm LIVING
2064
2 064,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: 10-15 dni roboczych
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3213
Wymiary
Mały:41 x 35 x 34cm
Średni: 48 x 40 x 37cm
Duży: 55 x 45 x 40cm
Materiały
Metal malowany proszkowo

Opis produktu

Zestaw stolików ferm LIVING Cluster to funkcjonalne rozwiązanie do salonów, sypialni albo pomieszczeń przejściowych. W komplecie znajdują się trzy stoliki o różnych rozmiarach, wykonane z solidnego, malowanego proszkowo metalu. Ogromnym atutem jest otwarta konstrukcja, która zapewnia dodatkowe miejsce do zagospodarowania pod stolikami. Taki zestaw sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim oraz minimalistyczny...
Zestaw stolików ferm LIVING Cluster to funkcjonalne rozwiązanie do salonów, sypialni albo pomieszczeń przejściowych. W komplecie znajdują się trzy stoliki o różnych rozmiarach, wykonane z solidnego, malowanego proszkowo metalu. Ogromnym atutem jest otwarta konstrukcja, która zapewnia dodatkowe miejsce do zagospodarowania pod stolikami. Taki zestaw sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim oraz minimalistycznym. Stoliki ustawione obok siebie stworzą ciekawą kompozycję, natomiast umieszczone w różnych miejscach – zadbają o spójną i estetyczną oprawę pomieszczenia lub całego mieszkania.

Należy czyścić przy użyciu wilgotnej ściereczki.

Marka

Ferm LIVING to duńska marka, która powstała w 2006 roku.Trine Andersen nie mogąc znaleźć odpowiedniego wzoru tapety dla siebie sama zaprojektowała wzór, który okazał się być strzałem w dziesiątkę i stał się pierwszym produktem Firmy. Dzisiaj oprócz tapet w asortymencie można znaleźć szeroki wachlarz akcesoriów codziennego użytku, mebli oraz przedmiotów dedykowanych najmłodszym. Charakterystyczne dla ferm LIVING jest połączenie tradycyjnego rzemiosła, naturalnych materiałów oraz surowego skandynawskiego designu. Produkty prezentowanej firmy swoją oszczędną formą stwarzają przytulną atmosferę w której chce się przebywać.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię