Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

3 stoliki ferm LIVING Cluster, czarne

3 stoliki ferm LIVING Cluster, czarne
3 stoliki ferm LIVING Cluster, czarne 3 stoliki ferm LIVING Cluster, czarne 3 stoliki ferm LIVING Cluster, czarne 3 stoliki ferm LIVING Cluster, czarne
x zamknij

3 stoliki ferm LIVING Cluster, czarne

ferm_living
2064.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Metal malowany proszkowo
ferm_LIVING-3213
 
Zestaw stolików ferm LIVING Cluster to funkcjonalne rozwiązanie do salonów, sypialni albo pomieszczeń przejściowych. W komplecie znajdują się trzy stoliki o różnych rozmiarach, wykonane z solidnego, malowanego proszkowo metalu. Ogromnym atutem jest otwarta konstrukcja, która zapewnia dodatkowe miejsce do zagospodarowania pod stolikami. Taki zestaw sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim oraz minimalistycznym. Stoliki ustawione obok siebie stworzą ciekawą kompozycję, natomiast umieszczone w różnych miejscach – zadbają o spójną i estetyczną oprawę pomieszczenia lub całego mieszkania.

Należy czyścić przy użyciu wilgotnej ściereczki.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.