3 świecące kamienie Raeder

C14466 Raeder Raeder
139.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C14466
Wymiary
Wymiary poszczególnych kamieni: 8 cm x 4 cm; 9,5 cm x 4,5 cm; 11 cm x 6 cm
Materiały
Matowa porcelana

Opis produktu

3 świecące kamienie Raeder to nie tylko ciekawy detal we wnętrzu, ale i źródło przyjemnego, rozproszonego światła.

Zestaw 3 lampek ledowych w kształcie kamienia
otoczaka wykonana została z matowej, białej porcelany z widoczną fakturą. Ten komplet pięknie skomponuje się z żywą zielenią, lub innymi porcelanowymi detalami. 

We wnętrzu każdego z kamieni ukryto moduł LED przymocowany do jego podstawy zasilany trzema bateriami LR44, których nie dołączono w zestawie.

Cechy produktu:

  • nietypowe doświetlenia wnętrza na przykład w nocy, aby nie zaświecać głównej lampy,
  • kształt lampek czerpie inspirację wprost z natury - przypominają otoczaka,
  • wbudowany moduł LED zasilany jest trzema bateriami LR44,
  • biała, matowa porcelana ze strukturą będzie prezentować się elegancko.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię