Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

3 Szklanki koktajlowe Seletti Hybrid Clarice

3 Szklanki koktajlowe Seletti Hybrid Clarice
3 Szklanki koktajlowe Seletti Hybrid Clarice 3 Szklanki koktajlowe Seletti Hybrid Clarice 3 Szklanki koktajlowe Seletti Hybrid Clarice 3 Szklanki koktajlowe Seletti Hybrid Clarice
x zamknij

3 Szklanki koktajlowe Seletti Hybrid Clarice

seletti
CtrLZak
Seletti Hybrid
298.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Ø 8,5 cm
wysokość 15 cm
Szkło
seletti-_09735
 
Wzór szklanek Seletti Hybrid Clarice jest jedyny w swoim rodzaju – każde naczynie składa się z dwóch kontrastujących części. Pierwsza strona jest przezroczysta i ozdobiona delikatnym żłobieniem, natomiast druga – pokryta barwnymi wzorami. W zestawie znajdują się trzy wysokie szklanki koktajlowe, które będą kolorową dekoracją stołu oraz piękną oprawą dla serwowanych napojów lub sorbetów.

Naczynia Seletti Hybrid to symboliczne połączenie estetyki wschodu i zachodu. Każde z naczyń składa się z 2 trwale połączonych ze sobą części prezentujących odmienną kulturę i typowe dla niej motywy artystyczne i historyczne. Całość powstała w Tangshan – stolicy kostnej porcelany i została wytworzona ręcznie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dostrzeż dwie różne strony świata! Poziom bieli i przezroczystości zdecydowanie wyższy niż w klasycznej porcelanie oraz duża wytrzymałość mechaniczna to dodatkowe zalety, na które warto zwrócić uwagę.

Inne z kolekcji Seletti Hybrid

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.