4 foremki do lodów z polewą na patyku Lékué

3400235SURU150 Lékué Lékué
93.00 PLN
93,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3400235SURU150
Wymiary
Foremka: 6 x 13 x 3 cm, pojemność: 60 ml
Miseczka: 8,5 x 10 cm, pojemność: 350 ml
Materiały
PP, 100% platinum silikon
Zastosowanie

Opis produktu

Foremki do lodów z polewą Classic Creamy marki Lekue. Zestaw składa się z: 4 silikonowych foremek, 4 przezroczystych, plastikowych pokrywek, 4 plastikowych patyczków wielokrotnego użytku oraz składanej, silikonowej miseczki.


Produkty umożliwią stworzenie domowych, pysznych lodów z polewą. Składana silikonowa miseczka pozwala w szybki sposób rozpuszczać polewy oraz czekolady w mikrofalówce. Aby uzyskać idealnie rozpuszczoną czekoladę, zaleca się stosować cykle 10 lub 20 sekundowe.


Wysokość miseczki jest idealnie dopasowana do rozmiaru lodów, dzięki czemu jesteśmy w stanie pokryć całe lody polewą już za pierwszym razem. Jej elastyczność pomaga uniknąć marnowania czekolady. Ponadto, foremki dzięki sztywnym pokrywkom można układać w stosy, co ułatwia mrożenie i przechowywanie gotowych lodów w zamrażarce.


Naczynia dodatkowo izolują lody od wszelkich zapachów z zamrażarki i zapewniają higienę podczas ich przechowywania. Odporność temperaturowa silikonowych elementów zestawu wynosi od -60 do +220 stopni Celsjusza. Patyczki i pokrywki można stosować w temperaturach od -20 do +100 stopni Celsjusza. Całość zestawu można używać w lodówce, zamrażarce, mikrofalówce oraz zmywarce. Podczas użytkowania i mycia ręcznego nie używać ostrych narzędzi kuchennych.


Produkt wolny od BPA, nadający się do recyklingu.

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię