4 Klipsy do torebek Koziol Pi:P, zielono - różowe

5313014 Koziol Koziol
16.80 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5313014
Wymiary
Wysokość 7,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Oto sposób na wygodne zamknięcie foliowych torebek z przyprawami, ziołami, czy innymi zamykanymi w nich produktami. Zestaw 4 klipsów: 2 zielone i 2 różowe, wszystkie w kształcie tematycznego ptaszka – to na pewno przyda się w domu. Są o wiele wygodniejsze w użyciu niż tradycyjne gumki recepturki i przy tym pięknie wyglądają.

Wysoka jakość wykonania, z której słynie niemiecka marka Koziol, 100% biodegradowalnych produktów pochodzących z recyklingu, zabawa formą, i pozytywne, energetyczne barwy! To jest to.

Kolekcja: Koziol Pi:P

Zobacz kolekcję

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię