4 Klipsy magnetyczne OXO Good Grips białe

13173400MLNYK OXO OXO
34.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
13173400MLNYK
Wymiary
4,5 x 4 x 7,8 cm
Materiały
tworzywo sztuczne

Opis produktu

4 białe klipsy magnetyczne OXO Good Grips to praktyczny gadżet, który pozwoli nam na łatwą organizację przestrzeni. Sprawdzi się w biurze, kuchni, gabinecie czy garażu. Można je wykorzystać jako spinacze do rozpieczętowanej żywności - typu przekąski, produkty mączne, czy mrożonki, a także do zamknięcia woreczków z drobnymi przedmiotami. Wyposażone w magnes klipsy sprawdzą się także do przyczepiania karteczek z listą zadań czy zakupów np. na lodówce lub tablicy magnetycznej. Dzięki dużym otworom można je zawiesić np. na haczyku, sznurku czy gwoździkach.

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię