Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

4 Obrączki do serwetek Black + Blum Loop

4 Obrączki do serwetek Black + Blum Loop
4 Obrączki do serwetek Black + Blum Loop 4 Obrączki do serwetek Black + Blum Loop 4 Obrączki do serwetek Black + Blum Loop
x zamknij

4 Obrączki do serwetek Black + Blum Loop

black_+_blum
45.01 zł
Sprawdź koszt
dostawy

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny:
5,5 x 5,5 x 5,5 cm
Stal szlachetna
NR001
 
Obrączki z kolekcji Loop to wyjątkowy sposób na estetyczne ułożenie serwetek na stole. W zestawie znajdują się cztery elementy, które zostały uformowane z chromowanej stali szlachetnej. Pierścienie wyróżniają się piękną, spiralną formą oraz dużą funkcjonalnością – sprawdzą się w czasie przyjęć weselnych, uroczystych obiadów oraz romantycznych kolacji. Takie rozwiązanie jest proste i eleganckie, dlatego nigdy nie wyjdzie z mody.

Zaprojektowanie charakterystycznej pętli, inspirowanej spiralą Fibonacciego, okazało się bardzo trudne, ponieważ wymagało rzeźbiarskiego podejścia do projektowania. Kiedy już uzyskano doskonały kształt, wyzwaniem stało się jego powielenie. Z powodu zakręconej formy, nie można było użyć maszyny do gięcia drutu. Na szczęście udało się znaleźć wykwalifikowaną firmę, która korzysta z robionych na zamówienie trzpieni i podjęła się realizacji tego zadania. Tak powstały przedmioty o pożądanym kształcie, które przypominają starannie uformowane rzeźby.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.