4 Świeczniki na tealight Raeder, love

C14343 Raeder Raeder
109.00 PLN
109,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C14343
Wymiary
Wysokość 4,5 cm
Ø 4,5 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

4 świeczniki na Raeder na tealight pomoże Ci stworzyć niepowtarzalną atmosferę.

Każdy ze świeczników został zrobiony z wysokiej jakości białej porcelany. Wyjątkowość zestawu podkreśla fakt, że świeczniki zostały wykonane ręcznie. Świeczniki posiadają niewielkie wymiary - 4,5 cm wysokości oraz 4,5 cm średnicy.

Dzięki temu nie zajmują dużo miejsca. Bez trudu znajdziesz dla nich miejsce na parapecie lub na nocnym stoliku. Każdy z elementów zestawu został ozdobiony literą. Ułożone we właściwej kolejności tworzą napis love.

Cechy produktu:

  • wysokiej jakości porcelana
  • ręczne wykonanie
  • charakterystyczne detale.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię