4 Świeczniki tealight Philippi Arena

123141 Philippi Philippi
184.00 PLN
184,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
123141
Wymiary
Wysokość 4,5 cm
Materiały
Stal szlachetna chromowana

Opis produktu

Komplet 4 świeczników w chromowanym wydaniu: z polerowanej stali szlachetnej!
Każdy ze świeczników ma przy podstawie specjalną przestrzeń, dzięki której można je nałożyć na brzeg szklanki, miseczki czy łazienkowy pręt od półki (będą umieszczone wyżej i ładniej oświetlą przestrzeń!). Stabilne, nowoczesne i do tego pięknie odbija się w nich światło.

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Projektant

Celem Damian Evansa jest tworzenie prostych, efektownych i użytecznych przedmiotów. W swojej pracy skupia się na szukaniu innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym produkty będą jeszcze bardziej funkcjonalne. Założył własne studio Damian Evans Design, które specjalizuje się w projektowaniu mebli oraz różnorodnych produktów. Do jego klientów należą znane międzynarodowe marki m.in. Joseph Joseph, New Soda, Philippi, Kohler Mira oraz Lexon. Prace Evansa pojawiały się na wystawach w USA oraz Japonii, a także były umieszczane w wielu ważnych publikacjach, na przykład w International Design Year Book.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię