4 szklanki do long drinków Stelton Pilastro 300 ml

X-509 Stelton Stelton
211.00 PLN
211,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-509
Wymiary

Ø7,6 cm, wysokość: 15,5 cm

Materiały
szkło

Opis produktu

4 szklanki do long drinków Stelton Pilastro 300 ml to szklanki stworzone z myślą o alkoholowych i bezalkoholowych long drinkach. Ich zastosowanie jednak wcale się do tego nie ogranicza, bowiem mogą być również wykorzystywane na koktajle, soki, lemoniady i wiele więcej!


Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości szkła, szklanki są odpowiednie również na gorące napoje. Ich przechowywanie nie jest problematyczne – można je z powodzeniem układać jedną na drugiej. Szklanki nadają się do mycia w zmywarce.


4 szklanki do long drinków Pilastro 300 ml posiadają po 7,6 cm średnicy, 7,6 cm długości, 7,6 cm wysokości i 300 ml pojemności. Ten uroczy komplet może również sprawdzić się w roli prezentu dla kogoś bliskiego.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Francis Cayouette posiada 20-letnie doświadczenie w zakresie projektowania. Dąży do tego, aby jego projekty były innowacyjne i zaskakujące, a jednocześnie bardzo naturalne. Prowadzi swoje własne studio Unit 10 Design, a także współpracuje z dużymi firmami takimi jak Stelton czy Normann Copenhagen. Specjalizuje się w tworzeniu akcesoriów domowych, przedmiotów codziennego użytku oraz mebli. W czasie procesu twórczego stara się zwracać większą uwagę na potrzeby użytkowników niż na sam produkt. Jego prace są zatem proste i funkcjonalne, a co najważniejsze – czynią życie łatwiejszym!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię