4 szklanki Stelton Pilastro 350 ml

X-508 Stelton Stelton
211.00 PLN
211,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-508
Wymiary

Ø8,7 cm, wysokość: 14 cm

Materiały
szkło
Ograniczenia

Opis produktu

4 szklanki Stelton Pilastro 350 ml to niezwykle eleganckie i jednocześnie jakościowe szklanki, które świetnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. Zostały zaprojektowane przez Francisa Cayouette. Każda z nich posiada 350 ml pojemności.


W zestawie znajdują się 4 szklanki o ryflowanej, zdobionej powierzchni. Ich forma zwęża się ku dole, co dodatkowo potęguje nieprzeciętny efekt wizualny. Szklanki są przeznaczone na zimne napoje, w tym wodę, napoje gazowane, soki, lemoniady i koktajle.


4 szklanki Stelton Pilastro 350 ml zostały wykonane z wysokogatunkowego szkła. Są dzięki temu odporne na uszkodzenia i nadają się do mycia w zmywarce. Ten komplet znajdzie zastosowanie w każdym domu, bez wyjątku!

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Francis Cayouette posiada 20-letnie doświadczenie w zakresie projektowania. Dąży do tego, aby jego projekty były innowacyjne i zaskakujące, a jednocześnie bardzo naturalne. Prowadzi swoje własne studio Unit 10 Design, a także współpracuje z dużymi firmami takimi jak Stelton czy Normann Copenhagen. Specjalizuje się w tworzeniu akcesoriów domowych, przedmiotów codziennego użytku oraz mebli. W czasie procesu twórczego stara się zwracać większą uwagę na potrzeby użytkowników niż na sam produkt. Jego prace są zatem proste i funkcjonalne, a co najważniejsze – czynią życie łatwiejszym!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię