4 szpikulce do owoców morza Sagaform BBQ

5017803 Sagaform Sagaform
89.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5017803
Wymiary
Długość: 4 x 38 cm.
Materiały
Stal nierdzewna.
Ograniczenia

Opis produktu

Zestaw 4 szpikulców do owoców morza Sagaform BBQ, wykonanych z nierdzewnej stali. Szczyt szpikulców zakończony jest motywem ryby. Doskonale sprawdzą się grillowania ryb i owoców morza. Podwójna konstrukcja uniemożliwi zsuwanie się potrawy ze szpikulca.
Kolekcja Sagaform BBQ to akcesoria stworzone z myślą, by ułatwić Ci grillowanie. Dzięki niemu grille z rodziną i znajomymi będą jeszcze przyjemniejsze.

Marka

Sagaform to wysmakowane wzornictwo i wysoka jakość. Od ponad 20 lat najlepsi projektanci tworzą dla tej skandynawskiej firmy przedmioty z osobowością, łącząc unikalność, funkcjonalność i ten pierwiastek, który sprawia, że projekt staje się dziełem sztuki. Główną ofertę Sagaform, obejmującą przedmioty do przygotowania i spożywania posiłków, uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię