5 noży w bambusowym bloku Joseph Joseph Elevate

10300 Joseph Joseph Joseph Joseph
839.00 PLN
839,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10300
Wymiary
Wysokość: 27 cm
Szerokość: 36 cm
Głębokość: 6 cm
Materiały
Japońska stal nierdzewna, bambus, tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Komplet 5 noży w bambusowym bloku Joseph Joseph Elevate dedykowany jest na pewno miłośnikom natury, wysokiej klasy oraz świetnej jakości produktów.

W zestawie znajdują się noże: do pieczywa, porcjowania, warzyw, santoku i nóż szefa. Wykonane są japońskiej stali nierdzewnej i przeznaczone do długiego użytku. W rączce zawarty jest obciążnik oraz podpórka, utrzymująca ostrza nad kuchennym blatem. W ten sposób łatwiej o utrzymanie czystości otoczenia. Blok nie zawiera dużo miejsca, dlatego bez problemu znajdziesz dla niego odpowiednie miejsce. Jego zaletą są nóżki antypoślizgowe, zapobiegające przemieszczaniu się przedmiotu oraz ekologiczny materiał bambusowy.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię