6 kieliszków do shotów TUPG Shot Glasses

2236W The Unemployed Philosophers Guild The Unemployed Philosophers Guild
55.25 PLN

Special Price 55,25 zł

Normalna cena: 65,00 zł

Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2236W
Materiały
Szkło
Ograniczenia

Opis produktu

Komplet 6 designerskich kieliszków, z których każdy na inny sposób związany jest ze strzelaniem. Idealnie sprawdzą się podczas domowych imprez ze znajomymi: inny kieliszek dla każdego to gwarancja, że nikt nie pomyli go z cudzym. Tarcze strzelnicze na kieliszkach: czarno-białe, kolorowe, w kształcie człowieka, białe + jeden kieliszek z napisem „No shooting” (nie strzelać!).
Oryginalnegadżety marki The Unemployed Philosophers Guild (z ang. Bractwo Bezrobotnych Filozofów) to doskonały pomysł na niebanalny prezent.

Marka

Bardzo specyficzne poczucie humoru i niesamowite pomysły to kwintesencja The Unemployed Philosophers Guild. To amerykańska marka, produkująca koszulki, kubki, pacynki na palec i wiele innych ciekawych gadżetów, nawiązujących do sławnych myślicieli i filozofów. Gadżety marki The Unemployed Philosophers Guild zachwycają swoją pomysłowością. Pacynki przedstawiające sławnych naukowców, myślicieli, ale również postaci z bajek i filmów umożliwiają dzieciom naukę przez zabawę. To doskonały prezent dla młodych odkrywców, którzy chcą wiedzieć więcej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię