6 kieliszków do wódki obustronnych i stojak Sagaform

5017704 Sagaform Sagaform
189.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5017704
Wymiary
Pojemności kieliszków: 20 + 40 ml
wysokość: 12 cm.
Materiały
Szkło dmuchane, drewno dębowe.
Ograniczenia

Opis produktu

Zestaw 6 obustronnych kieliszków do wódki o różnych pojemnościach (20 ml i 40 ml) marki Sagaform. Wykonane są z wysokiej jakości dmuchanego szkła. Drewniany stojak ułatwia przechowywanie i przenoszenie kieliszków.
Sagaform to skandynawska marka z ponad 20-letnim doświadczeniem. W swoich projektach stawia na funkcjonalizm połączony z estetyką, dzięki czemu produkty życia codziennego uzupełnione zostały o artystyczny pierwiastek, nadając im unikalnego charakteru.

Marka

Sagaform to wysmakowane wzornictwo i wysoka jakość. Od ponad 20 lat najlepsi projektanci tworzą dla tej skandynawskiej firmy przedmioty z osobowością, łącząc unikalność, funkcjonalność i ten pierwiastek, który sprawia, że projekt staje się dziełem sztuki. Główną ofertę Sagaform, obejmującą przedmioty do przygotowania i spożywania posiłków, uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Iwona 25.07.2018
Kieliszki są wykonane z dość cienkiego i lekkiego szkła. Bardzo spodobało mi się to połączenie wyglądu i funkcjonalności, gdzie podstawa jest jednocześnie kieliszkiem o innej pojemności. Oszczędność miejsca i pieniędzy :D, to lubię. Drewniana skrzyneczka też jest ładnie wykonana. Polecam.