6 łyżeczek do lodów WMF Nuova

1291566040 WMF WMF
94.99 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1291566040
Wymiary
Długość: 19 cm
Materiały
Cromargan® stal nierdzewna 18/10

Opis produktu

6 łyżeczek do lodów WMF Nuova to obowiązkowy zestaw dla miłośników deserów. Komplet wyróżnia piękne, minimalistyczne profilowanie rączek, które sprawia, że uchwyty są płynnym przejściem do właściwej części sztućca. Końcówki uchwytów wyraźnie ścięte, wręcz geometryczne. Właściwa część sztućców jest prostokątna. Komplet wykonano ze stali nierdzewnej 18/10 Cromargan®. Łyżeczki przeznaczone są do lodów oraz deserów.
Można myć w zmywarce.
Projektanci niemieckiej firmy WMF starają się znaleźć najlepsze i najbardziej luksusowe rozwiązania - aby życie smakowało lepiej! Wszystkie produkty marki WMF zostały wykonane z trwałej stali nierdzewnej Cromargan ® 18/10.
Można myć w zmywarce.

Marka

WMF to marka znana i ceniona przez konsumentów na całym świecie. Towarzyszy jej duch innowacji i chęć ciągłego rozwoju. Na podstawie obserwacji życia codziennego renomowani projektanci WMF starają się znaleźć najlepsze i najbardziej luksusowe rozwiązania - aby życie smakowało lepiej! Wszystkie akcesoria wykonane są z niezwykle trwałej stali szlachetnej 18/10, która wypolerowana na wysoki połysk wygląda jak srebro. Dodatkowo system Cool+, zapobiegający nagrzewaniu się uchwytów dostępny jest tylko w produktach tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię