6 Naczyń Skeppshult Grytstapel

0610WB Skeppshult Skeppshult
3099.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0610WB
Materiały
Żeliwo
Typ kuchni
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Doskonale przemyślany komplet naczyń do kuchni w domu i w restauracji. Trzy garnki do smażenia, gotowania i pieczenia – posiadają specjalne pokrywy, które są jednocześnie patelniami o różnych wymiarach! Praktyczne wykonanie sprawia, że mamy aż 6 naczyń do wyboru, oszczędzając przy tym miejsce ich składowania w kuchni. Zapakowane w oryginalne, drewniane pudełko.
Ważne cechy:
 • ręczne wykonanie z wysokiej jakości żeliwa
 • naturalne materiały przyjazne środowisku,
 • brak powlekania innymi substancjami – dzięki czemu w trakcie używania nie wytrącają się żadne szkodliwe związki,
 • równomierne rozprowadzanie ciepła – to optymalne gotowanie i smażenie potraw,
 • odporność na zadrapania i uszkodzenia,
 • potrawy nie przywierają do dna ,
 • do wszystkich typów kuchenek, płyt i piekarników,
 • podczas czyszczenia nie trzeba używać żadnych detergentów! – wystarczy czysta woda

 • Akcesoria kuchenne Skeppshult Grytstapel to połączenie skandynawskiej doskonałości produkcyjnej, funkcjonalności i oryginalnego designu. Elementem charakterystycznym tej kolekcji są opływowe kształty naczyń z wgłębieniami, które pozwalają jeden garnek nałożyć na drugi. Wygoda przechowywania w domowej szafce!
  Produkty Skeppshult są impregnowane naturalnym olejem, który doskonale sprawdza się wtedy, gdy garnków używa się do smażenia i pieczenia potraw. Nie jest wskazane używanie ich do gotowania wody np. na kompot, makaron czy do przygotowywania innych dań gotowanych w gorącej wodzie.

  Marka

  Skeppshult - patelnie, garnki, formy i naczynia żeliwne. 

  Skeppshult to ponad stuletnia tradycja wytwarzania naczyń z żeliwa. Wszystkie produkty skandynawskiej firmy Skeppshult zostały wykonane ręcznie z wyselekcjonowanych materiałów przyjaznych środowisku. Można je stosować do gotowania na otwartym ogniu, w piekarnikach, na kuchenkach gazowych, ceramicznych płytach grzewczych jak i najnowocześniejszych płytach opartych o technologię indukcji magnetycznej. Żeliwo jest piękne, ale także długowieczne - Skeppshult jest o tym przekonany tak stanowczo, że na swoje produkty udziela 25-letniej gwarancji!

  Filozofia marki Skeppshult znakomicie wpisuje się w filozofię sklepu Czerwona Maszyna. Produkty marki stanowią uzupelnienie naczyń kuchennych o bezpieczne dla zdrowia i swietnie wykonane naczynia oraz patelnie żeliwne.

  Opinie

  0,0 średnia ocena klientów
  0 0 5 0
  Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
  Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię