6 Podkładek pod szklanki Stelton Cylinda Line

019-1 Stelton Stelton
305.00 PLN
305,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
019-1
Wymiary
Całość Ø 8,5 cm
wysokość 3 cm
Materiały
Stal szlachetna 18/8

Opis produktu

Zestaw podkładek pod szklanki Stelton Cylinda, dzięki któremu unikniesz niepożądanych śladów oraz zacieków na stole. W komplecie znajduje się sześć okrągłych podstawek z zaznaczonymi krawędziami oraz dyskretny uchwyt, na którym można ustawić podstawki kiedy nie są w użyciu. Całość została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej 18/8, dzięki czemu komplet jest solidny i wytrzymały. Podstawki będą się pięknie prezentować w towarzystwie innych elementów zastawy stołowej z kolekcji Cylinda.

Można myć w zmywarce.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Arne Jacobsen to światowej sławy projektant i architekt. Najważniejszy prekursor modernizmu w Danii. Zajmował się projektowaniem sztuki użytkowej, osiedli mieszkalnych oraz obiektów przeznaczonych do użytku publicznego. W swoich pracach zwracał szczególną uwagę na zachowanie proporcji. Jego zdaniem to właśnie one wyrażały piękno budynków oraz przedmiotów. Arne Jacobsen stworzył kultowe krzesła i fotele, a także kolekcję „Cylinda”, która urzeka prostym, cylindrycznym kształtem. Projekty Arme Jacobsena do dziś są uważane za synonim ponadczasowej klasy i elegancji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię