8 Miarek kuchennych Joseph Joseph Nest

40019 Joseph Joseph Joseph Joseph
65.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
40019
Wymiary
Wymiary całości 18 x 9 x 8 cm
Materiały
Polipropylen
Zastosowanie

Opis produktu

Zestaw 8 miarek kuchennych Joseph Joseph Nest w kolorach: fioletowy, czerwony, pomarańczowy i żółty. To kuchenny niezbędnik do odmierzania różnych porcji przypraw i produktów wykorzystywanych do przygotowywania dań. Unowocześniona wersja zestawu miarek Nest wykonanych z kolorowego, bardzo odpornego i dobrze leżącego w dłoni polipropylenu. Wzbogacony o miarkę wielkości łyżki stołowej i łyżeczki. W skład zestawu wchodzą następujące miarki:

  • 1,25 ml (1/4 łyżeczki)
  • 2,5 ml (1/2 łyżeczki)
  • 5 ml (łyżeczka)
  • 15 ml (łyżka)
  • 60 ml (1/4 kubka)
  • 85 ml (1/3 kubka)
  • 125 ml (1/2 kubka)
  • 250 ml (kubek)

Można myć w zmywarce.
Projekt angielskiej marki Joseph Joseph.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię