Aerator ze stojakiem i pokrowcem Vin Bouquet

FIA 002 Vin Bouquet Vin Bouquet
180.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FIA 002
Wymiary
Opakowanie 22,6 x 7,7 x 8,6 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Aerator Vin Bouquet dla koneserów wina, jak również laików, którzy jego smakiem delektują się jedynie od święta. Aerator to urządzenie do napowietrzania wina, które pozwala uwolnić pełnię smaku i aromatu szlachetnego trunku. Wystarczy nalać przez niego wino do kieliszka, by wydobyć wszystkie walory smakowe i zapachowe. Produkt marki Vin Bouquet to gwarancja wysokiej jakości i estetycznego wyglądu. Aerator jest zapakowany do eleganckiego, czarnego pudełka wraz z pokrowem i funkcjonalnym stojakiem.
Vin Bouquet to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z Hiszpanii, która oferuje przede wszystkim profesjonalne akcesoria do wina, piwa i koktajli. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i nowatorskim pomysłom Vin Bouquet podbija kolejne zagraniczne rynki oraz serca i podniebienia koneserów wykwintnych trunków. Produkty hiszpańskiej marki to synonim luksusu i niezawodności, dlatego sprawdzą się jako prezent na uroczystą okazję, albo dla bliskiej nam osoby.

Marka

Hiszpańska marka Vin Bouquet to jeden z wiodących producentów akcesoriów do wina, piwa i koktajli. Produkty Vin Bouquet odznaczają się wysoką jakością wykonania i eleganckim, nowoczesnym designem. Pozwalają na odpowiednie przygotowanie i podanie trunku, tak aby wydobyć i podkreślić wszystkie jego walory.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
AG 20.02.2018
Działa jak należy