Karafka na wino z dębowym korkiem Sagaform Oval Oak 1l

5015336 Sagaform Sagaform
209.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5015336
Wymiary
Pojemność 1 l
Materiały
Szkło, drewno dębowe
Ograniczenia

Opis produktu

Dekoracyjna karafka na wino. Subtelne kształty i krągłości, które doskonale uwypuklą kolor wina, jakie do niej nalejemy. Zatkana szczelnym, dębowym korkiem, który podtrzymuje świeżość wina przed dłuższy czas, a do tego łatwo się go wyjmuje. Ciesz się smakiem i pięknym wyglądem. Na szkle mogą pojawić się bąbelki z powietrzem.

Akcesoria codziennego użytku i gadżety skandynawskiej firmy Sagaform, to kwintesencja pięknego wykonania, jakości, unikatowości pomysłów i idee, które od lat sprawdzają się w domach, restauracjach, hotelach i podczas spotkań z przyjaciółmi. Na szkle mogą pojawić się bąbelki z powietrzem.

Kolekcja: Sagaform Oak&Nature

Zobacz kolekcję

Marka

Sagaform to wysmakowane wzornictwo i wysoka jakość. Od ponad 20 lat najlepsi projektanci tworzą dla tej skandynawskiej firmy przedmioty z osobowością, łącząc unikalność, funkcjonalność i ten pierwiastek, który sprawia, że projekt staje się dziełem sztuki. Główną ofertę Sagaform, obejmującą przedmioty do przygotowania i spożywania posiłków, uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Monika 05.02.2018
Idealna do białego wina chociaż mogłaby być ciut większa ale mimo to polecam bo jest cudowna.