Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Biurko ferm LIVING, Little Architect, granatowe

Biurko ferm LIVING, Little Architect, granatowe
Biurko ferm LIVING, Little Architect, granatowe Biurko ferm LIVING, Little Architect, granatowe Biurko ferm LIVING, Little Architect, granatowe Biurko ferm LIVING, Little Architect, granatowe
x zamknij

Biurko ferm LIVING, Little Architect, granatowe

1096.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Szerokość 70 cm
Wysokość 48 cm (60 cm razem z tylną ramą)
Głębokość 45 cm
Lakierowane drewno jesionowe
ferm_LIVING-3270
 
Chcesz, aby Twoje dziecko mogło swobodnie rozwijać swoją kreatywność? Doskonałym rozwiązaniem jest biurko Little Architect, które sprawdzi się nie tylko do nauki, ale również... do zabawy! Wszystkie meble z kolekcji Little Architect zostały zaprojektowany w prostym, nowoczesnym i przyjaznym dla dzieci stylu. Dużym plusem jest szeroki wybór kolorów oraz możliwość łączenia ze sobą poszczególnych elementów z tej serii. Wybierz dla swojego dziecka idealnie biurko, które pobudzi jego kreatywność i wyobraźnię!
Należy czyścić wilgotną ściereczką.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.