Dziurkacze i zszywacze

Designerskie dziurkacze i zszywacze

Zszywacz jest jednym z najczęściej używanych przedmiotów w biurach. To właśnie tam wielokrotnie w ciągu dnia zszywa się liczne dokumenty. Nie rzadziej korzysta się też z dziurkacza, ponieważ każdego dnia mnóstwo dokumentów trafia do teczek i segregatorów. Dlatego te właśnie przedmioty muszą być najwyższej jakości.

Stylowy dziurkacz

Biurowy dziurkacz może być nie tylko praktyczny, ale też niezwykle ozdobny. Dziurkacze z naszej kolekcji zaskakują nietypowym designem. Zostały one zaprojektowane z fantazją i dbałością o każdy detal. To przedmiot, którego nie wrzuca się na dno szuflady, lecz z dumą eksponuje na biurku. Formę i kolorystykę docenią miłośnicy luksusowych przedmiotów użytkowych. Bez trudu można dopasować do dziurkacza inne akcesoria biurowe np. podajnik do taśmy klejącej, kalkulator biurowy, lupy i inne.

Dziurkacze wyglądają bardzo ekskluzywnie w klasycznym srebrnym kolorze. Z kolei dziurkacze w intensywnych kolorach są bardzo oryginalne. Zaletą tych ostatnich jest fakt, że ładnie ożywiają biurko i dają się łatwo zauważyć pomiędzy stosami śnieżnobiałych kartek.

Wyjątkowy zszywacz

W naszej kolekcji można znaleźć zarówno klasyczne, praktyczne zszywacze w energetycznych kolorach, jak i zszywacze zaskakujące designerską formą i nietypowym wyglądem. To zdecydowanie akcesoria dla wymagających, którzy cenią sobie wyjątkowe przedmioty codziennego użytku. Każdy zszywacz to wspaniała ozdoba eleganckiego biurka, szczególnie jeśli pełni jednocześnie rolę dekoracyjnej figurki.

Absolutnie wyjątkowym produktem w naszej kolekcji jest zszywacz bezzszywkowy! Jest to niezwykle nowoczesny zszywacz, który pozwala łączyć ze sobą kartki bez konieczności używania zwykłych metalowych zszywek. Dzięki temu rozwiązaniu można używać zszywacza przez wiele lat bez konieczności dokupowania i wymieniania zszywek, bez problemu z ewentualnym rozszywaniem i bez jakichkolwiek ograniczeń. W dodatku ultranowoczesny zszywacz wygląda bardzo efektownie.

Bezzszywkowemu zszywaczowi w niczym nie ustępuje zszywacze elektroniczne. Designerski zszywacz elektroniczny pozwala zszyć za jednym razem nawet kilkanaście kartek bez użycia jakiejkolwiek siły! Wystarczy tylko wsunąć kartki w szczelinę i gotowe. Każdy kto lubi otaczać się pomysłowymi gadżetami będzie zachwycony zszywaczami elektronicznymi.

Kupując dowolny zszywacz lub dziurkacz z naszej kolekcji można być pewnym, że zaproponowane akcesoria biurowe łączą w sobie perfekcyjne wykonanie, najwyższą jakość, maksymalną funkcjonalność i unikalny design.