Pozostałe przedmioty biurowe

Drobne akcesoria biurowe

Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. To właśnie detale decydują o naszym wizerunku. Dotyczy to także naszego miejsca pracy. Drobne akcesoria biurowe, które proponujemy nie tylko pozwolą wygodnie pracować, ale też udekorują otoczenie, jednocześnie nie zaśmiecając go niepotrzebnymi gadżetami.

Designerski przycisk do papieru i inne drobiazgi

Każdy z nas ma na swoim biurku zszywacze, dziurkacze, spinacze, notatniki, długopisy, linijki i masę innych biurowych akcesoriów. Jeśli te drobne, zwykłe, często plastikowe i nieciekawe przedmioty, zastąpimy alternatywnymi o tej samej funkcjonalności, ale jednocześnie niezwykłym designie, to stworzymy wokół siebie niezwykłą przestrzeń. Temperówka do ołówków może być niezwykle efektowna dzięki wyjątkowym kształtom, podobnie jak elegancki przycisk do papieru. Równie pięknie będzie się prezentować na blacie biurka pomysłowy stojak na wizytówki. Bardzo ciekawie i nowocześnie wygląda też rolka do notowania, która może zastąpić wszystkie luźne karteczki z notatkami.

Niezwykle elegancko prezentują się biurowe akcesoria marki Mukul Goyal. To luksusowe przedmioty codziennego użytku z charakterystyczną figurką. Wśród propozycji projektanta są przyborniki na długopisy, podajnik na taśmę klejącą, podkładka z klipsem, uchwyt na karteczki, miarka, przycisk do papieru, podajnik na wizytówki, otwieracz do kopert i wiele innych akcesoriów.

Pudełka biurowe i praktyczne etui

To jak będzie się prezentować biurko zależy w głównej mierze od tego, czy będzie na nim porządek. Ład pomoże utrzymać nam szereg przydatnych akcesoriów. Wśród nich jest etui na dokumenty czy też etui na okulary. W pracy przydatna będzie też podręczna niszczarka biurowa. To właśnie niszczarki biurowe sprawiają, że na bieżąco można usuwać zbędne dokumenty, notatki i zapiski, pozbywając się niepotrzebnych kartek na biurku.

Taśmy dekoracyjne

Nie tylko dorośli chcą mieć ładne miejsce pracy. Również najmłodsi powinni dbać o wygląd swojego biurka. Przy zadbanym, kolorowym biurku przyjemnie odrabia się lekcje i bawi. Bardzo fajnym urozmaiceniem tego miejsca są taśmy dekoracyjne. Wśród wielu wzorów i kolorów można wybrać takie taśmy, które spodobają się chłopcom i dziewczynkom w różnym wieku. Taśma dekoracyjna może być wykorzystana także w dekoracji pokoju dziecięcego do ścian, mebli, pudełek z zabawkami. Zaproponowane przez nas taśmy dekoracyjne łatwo się przyklejają i odklejają, nie zostawiając śladów i nie niszcząc powierzchni. Dekorowanie pomieszczeń z ich użyciem może być więc ogromną przyjemnością i sposobem na wspólną zabawę z dzieckiem.