Radio i głośniki

Brak produktów w wybranej kategorii.

Designerskie radio i głośniki

Niemal każdy z nas lubi słuchać radia. Robimy to rano po wstaniu z łóżka, w kuchni podczas szykowania potraw, w samochodzie, w pracy. Przyjemność sprawia nam słuchanie muzyki i ciekawych audycji radiowych. Chcemy też wiedzieć co się dzieje w kraju i na świecie, dlatego chętnie śledzimy wiadomości. Ponieważ radio jest obecne w wielu miejscach, w których na co dzień przebywamy, to radioodbiorniki oraz głośniki, które stoją w poszczególnych pomieszczeniach powinny być ładne i praktyczne.

Radio i głośniki do biura

W naszej kolekcji nie brakuje radioodbiorników i głośników, które zajmują mało miejsca, a do tego bardzo stylowo wyglądają. Designerskie radia i głośniki świetnie prezentują się na biurku lub na półkach. Bogata gama kolorystyczna sprawia, że bez trudu można dopasować radio do wystroju biura. Szeroki wybór dotyczy także głośników, które można używać w połączeniu z komputerem lub innymi urządzeniami. Głośniki bezprzewodowe, które proponujemy, przydają się także w trakcie prezentacji, szkoleń, podczas wyjazdów i w wielu innych sytuacjach. W roli głośników dobrze sprawdza się też radio bluetooth, które pozwala włączać nagrania dźwiękowe z komputera, ze smartfona i innych urządzeń mobilnych.

W zależności od naszych upodobań i możliwości możemy wybrać radio do biura, które będzie dyskretne lub takie, które będzie przykuwać uwagę. Wśród tych ostatnich są radia francuskiej marki Lexon, które są inspirowane starymi radioodbiornikami. Przejawia się to w oryginalnej obudowie radia w stylu retro, a także w zastosowanych mechanizmach. Prawdziwym hitem jest bez wątpienia radio na korbkę. Tego typu radio jest wyposażone w nowoczesne mechanizmy jak wzmacniacz MP3 czy akumulator, ale działa na starej zasadzie dzięki dynamo! W dodatku radio na korbkę ma piękną obudowę z ekologicznych materiałów, dzięki czemu prezentuje się niezwykle efektownie. Ta oraz inne propozycje oryginalnych radioodbiorników są bez wątpienia odpowiednie również na prezent na wiele okazji.

Zaletą wielu radioodbiorników i głośników marki Lexon jest fakt, że działają bezprzewodowo, co pozwala korzystać z nich w dowolnym miejscu bez konieczności martwienia się o podłączenie do gniazdka elektrycznego. Głośniki i radio Lexon to najlepszy wybór dla każdego.

Praktyczne radio z zegarkiem

Doskonałym wyborem jest zakup radia z zegarkiem, szczególnie jeśli cenimy sobie rzeczy wielofunkcyjne. Takie radio z zegarkiem nie zabiera dużo miejsca i dlatego świetnie sprawdza się na biurku, na szafce nocnej, na kuchennym blacie, a nawet w łazience. Dzięki niemu możemy kontrolować czas, a jednocześnie cieszyć się muzyką i słuchaniem audycji radiowych o każdej porze dnia. Czytelny wyświetlacz pozwala wygodnie odczytać godzinę, a nawet datę. Radio z zegarkiem posłuży też jako budzik ponieważ można ustawić na nim alarm.