Tablice i magnesy

Kupuj wg
Pokaż filtrySchowaj filtry
  1. Ma być natychmiast?: jest w magazynie głównym Usuń ten produkt

Tablice i magnesy do biura

Nowoczesne tablice magnetyczne to świetny dodatek do większości wnętrz. Doskonale sprawdzają się w biurach, w domowych kącikach do pracy, na przedpokoju, w kuchni lub w pokoju nastolatka. Perfekcyjnie pełnią swoją rolę w tych miejscach, w których lubimy zostawiać listy z zakupami, ważne notatki, checklisty, karteczki z zapiskami, wizytówki, plany zajęć. Zazwyczaj takie rzeczy wiszą na lodówkach, co nie zawsze jest najwygodniejszym rozwiązaniem.

Praktyczna tablica magnetyczna

Piękny design tablic sprawia, że stanowią one ozdobę każdego pomieszczenia. Mogą nawet pełnić rolę dekoracyjną, szczególnie jeśli zawisną na niej zdjęcia, pocztówki, kartki z życzeniami i pamiątki. Można je dodatkowo przyczepić ozdobnymi magnesami. W zależności od tego, gdzie wisi tablica, można wybrać magnesy w różnym stylu. Doskonałe są też tablice magnetyczne z możliwością pisania po nich. W takim wypadku do zestawu dołączony jest specjalny marker ścieralny oraz gąbka. Domowa tablica magnetyczna może być swoistym centrum wymiany informacji w rodzinie, może pomagać w planowaniu czasu lub domowego budżetu, pomoże też zaplanować podział obowiązków. Dla dzieci będzie z kolei narzędziem pomagającym w edukacji, a także świetnie sprawdzi się w zabawie.

Tablica biurowa w przestrzeni kreatywnej

Tablica w domu i w firmie pełni wiele funkcji. Fajnie, jeśli tablica do biura jest miejscem, które nas inspiruje. Można na niej pisać, rysować, przyklejać karteczki z notatkami, inspirujące obrazki, kolory, materiały i wiele innych drobiazgów. Bez wątpienia jest więc niezbędna wszędzie tam gdzie liczy się kreatywność i świeże spojrzenie na problemy do rozwiązania. Tablica pomoże także w planowaniu, będzie też dobrym miejscem do wieszania komunikatów i ważnych informacji. Duża różnorodność w zakresie kolorystyki, wymiarów i kształtów pozwala wybrać idealną tablicę do każdej przestrzeni. W dodatku tablice magnetyczne można montować na różne sposoby – na wkręty wwiercane w ścianę lub na mocną taśmę dwustronną. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką tablicę zamontować też w inny sposób, na przykład na sztaludze, co będzie wyglądało bardzo awangardowo, ale zapewni jej mobilność.

Tablice magnetyczne z organizerami

Wspaniale, szczególnie w przedpokojach, sprawdzają się tablice magnetyczne z organizerami. Oprócz płaskiej części tablicy w zestawie znajdują się haczyki na klucze, a także miejsce do odkładania korespondencji lub rachunków do zapłacenia. Na polu tablicowym można przywieszać magnesy z karteczkami, a nawet pisać po niej kredą. Zaletą takiej tablicy jest fakt, że całość wygląda bardzo nowocześnie i stylowo, a do tego nie zajmuje ona dużo miejsca.

Magnesy do tablic magnetycznych

Nawet jeśli do tablicy magnetycznej dołączone są magnesy, to zawsze możemy dokupić ich większą ilość lub wymienić na takie, które będą nam się szczególnie podobać. W biurze z pewnością sprawdzą się klasyczne okrągłe magnesy, ale w domu można sobie pozwolić na zabawne formy i intensywne kolory. Fajnym rozwiązaniem jest też zastosowanie ozdobnego stojaka na magnesy. Nie tylko utrzyma w ryzach te magnesy, które akurat nie będą potrzebne na tablicy, ale też będzie pełnić rolę dekoracyjnej figurki.