Powerbanki

Brak produktów w wybranej kategorii.

Designerskie powerbanki i ładowarki solarne

Obecnie niemal każdy ma przy sobie liczne urządzenia mobilne, na czele ze smartfonami i tabletami. Ten sprzęt mimo wszystkich zalet ma jednak dość szybko wyczerpującą się baterię. Każdy z pewnością nieraz spotkał się z sytuacją, gdy praca sprzętu została wstrzymana ze względu na rozładowaną baterię. Dlatego zawsze warto mieć przy sobie praktyczny powerbank lub dobrą ładowarkę.

Powerbank

Powerbanki są cenione za to, że zawsze można je mieć przy sobie – zajmują mało miejsca, są lekkie (około 100g) i mają ładny, stylowy wygląd. Niekiedy z pomocą powerbanków o dużej pojemności można nawet kilkukrotnie naładować urządzenie. Te małe urządzenia są niedrogie, nie zajmują dużo miejsca, są wytrzymałe i mimo, że są dość niepozorne, to niejednokrotnie pozwalają uniknąć kłopotliwej sytuacji związanej z brakiem możliwości skomunikowania się czy też skorzystania z internetu.

Power bank Lexon

W naszej kolekcji dominują powerbanki francuskiej marki Lexon. Jest to marka, która stawia na połączenie funkcjonalnych przedmiotów z oryginalnym wyglądem. W sprzęcie tej marki zaawansowana technologia i niezwykły design idą w parze. Lexon Design może się pochwalić między innymi tym, że produkty tej marki znajdują się nie tylko w domach ludzi ceniących luksus, nie tylko w prestiżowych galeriach handlowych, ale nawet w muzeach sztuki nowoczesnej! W dodatku Lexon ceni sobie ekologię i przy tworzeniu swoich produktów chętnie używa surowców wtórnych. Każdy power bank Lexon to produkt funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu – w wielu modelach zastosowano między innymi kolorowe diody, które informują o poziomie naładowania i o podłączeniu do sieci. Ładuje się je przez port USB co jest bardzo wygodne.

Ładowarka USB

Do ładowania każdego rodzaju sprzętu najlepiej nadają się tradycyjne ładowarki. Jeśli jednak nie mamy dostępu do elektryczności to mamy kilka alternatyw. Oprócz wspomnianego wyżej powerbanka rozwiązaniem może być ładowarka na USB zasilana światłem słonecznym. Taka ładowarka pozwala na szybkie naładowanie baterii dowolnego urządzenia, a do tego jest cały czas gotowa do pracy. Z racji tego, że najlepiej działa na silnym słońcu jest wręcz idealna na wakacyjne wyjazdy nad morze lub w góry, wycieczki rowerowe, piesze wyprawy. Najlepsze ładowarki pozwalają na jednoczesne ładowanie więcej niż jednego urządzenia. Niektóre urządzenia mają wbudowane akumulatory, które magazynują energię. Takie rozwiązanie pozwala korzystać z ładowarki solarnej nie martwiąc się niestabilnością parametrów spowodowanych zmianami natężenia światła. Ponadto ładowarka może nam służyć przez długi czas – powerbank jest w tym momencie w trudniejszej sytuacji, ponieważ po wyczerpaniu akumulatora nic nie można z nim zrobić aż do kolejnego ładowania.