Kosze na śmieci

Kosze na śmieci do biura

Każde miejsce pracy powinno być funkcjonalne i estetyczne oraz dobrze wyposażone. Jednym z takich dość niepozornych, ale jednocześnie ważnych elementów jest kosz na śmieci. Podczas pracy przy biurku cały czas przyczyniamy się do powstawania kolejnych odpadów. Najczęściej jest to papier. Ustawienie niewielkich koszy na śmieci pod lub obok biurka pomaga skutecznie segregować śmieci.

Elegancki kosz biurowy

Każdy kosz do biura z naszej kolekcji nie jest tylko zwykłym pojemnikiem na odpadki, lecz nowoczesnym elementem wnętrza zaprojektowanym przez doskonałych designerów. Dzięki temu kosz jest nie tylko rzeczą praktyczną, ale też przedmiotem dekoracyjnym. Nowoczesne kształty sprawiają, że kosze doskonale wpisują się w nowoczesne wnętrza w różnych stylach –minimalistycznym, skandynawskim, industrialnym itp. Zaproponowane przez nas kosze są wykonane z trwałych materiałów wysokiej jakości. Wśród materiałów dominuje drewno, polerowana stal szlachetna oraz wytrzymałe tworzywa sztuczne. Wzrok przyciąga także ciekawa kolorystyka. Bez trudu można dobrać odpowiedni kosz biurowy na śmieci, dopasowany do pozostałych akcesoriów biurowych i aktualnych trendów wnętrzarskich. Dzięki temu można stworzyć spójną aranżację biura.

Tego typu kosze sprawdzą się również w domach – w kącikach do pracy, a pokojach dziecięcych i młodzieżowych, a nawet w łazienkach i toaletach. Niejednokrotnie typowy kosz na papier, który ma niezabudowaną konstrukcję, może być też koszem doskonale sprawdzającym się jako pojemnik na ręczniki, ubrania lub inne niewielkie przedmioty.

Funkcjonalny kosz na śmieci

Kosze na śmieci zostały zaprojektowane tak, że bez trudu mieszczą się pod biurkami i wielu innych miejscach. Do wyboru mamy otwarte kubełki, które są doskonałe jako kosz na papier, jak i kosze z pokrywami na wszelkiego rodzaju odpadki. Najwygodniejszy jest kosz z pokrywą, który jest wyposażony w pedał. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy się schylać do kosza, a także nie grozi nam zostawianie odcisków palców na jego powierzchni. Wygodne są też kosze z dodatkowym wkładem na odpady, dzięki czemu łatwiej go opróżnić. Alternatywą są kosze z pokrywą otwieraną poprzez dotknięcie klapy.

Kosze biurowe znacznie różnią się od siebie pojemnością. Taki, który najlepiej sprawdza się w pod biurkami i w pobliżu urządzeń biurowych ma około 10l pojemności i wysokość około 40cm. Dodatkowo można nabyć niewielkie kosze o pojemności nie większej niż 3l, które są dość niskie i zajmują mało miejsca. Takie kosze mogą stanąć nawet na blacie biurka lub na półce. Są one idealne do wyrzucania takich drobiazgów jak zużyte zszywki, spinacze i inne materiały biurowe, nieaktualne zapiski, niewielkie karteczki samoprzylepne, zawartość temperówki po ostrzeniu ołówków etc. Dzięki takim koszom można łatwo utrzymać ład i porządek na biurku.