Blacha do pieczenia Tala 39,5 x 27 cm

10A00971 Tala Tala
97.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10A00971
Wymiary
39,5 x 27 x 2 cm
Materiały
Czarna stal

Opis produktu

Oryginalna blacha angielskiej marki Tala - dwa rodzaje powierzchni: perforowana i gładka.
Wykonana z blachy z podwójną warstwą antyprzywieralną.

Część z gładkim dnem służy do odgrzewania potraw i tradycyjnego pieczenia ciast, warzyw itp. Część z perforowaną powierzchnią umożliwia pieczenie z efektem chrupiących spodów.

Blachę można również wykorzystywać do słonych wypieków - dwóch rodzajów jednocześnie, piekąc po jednej stronie pizzę, a po drugiej np. słone serowe paluszki.

Przeznaczona do użytku w piekarnikach w temperaturze do 240 stopni C. Nie używać na blasze ostrych narzędzi, metalowych gąbek i silnych detergentów - mogą uszkodzić powłokę nieprzywieralną.

Tala to jedna z najstarszych (istnieje od 1899 r.) i najbardziej cenionych przez kucharzy marek brytyjskich produkujących akcesoria do pieczenia.

Marka

Brytyjska marka Tala zna wszystkie tajemnice pięknego i udanego szykowania przetworów na zimę! Dekoracyjne zestawy do ozdabiania słoików, kartoniki do ich opisywania, foremki do ciast, naczynia do smażenia konfitur i same słoiki – w tym się specjalizuje. Powstała z miłości do tradycyjnych smaków i przetworów: z myślą o ich upiększeniu i o tym, by w kuchni, przy „słoikach” pracowało się nieco przyjemniej, z większym uśmiechem i radością życia. Tradycja i nowoczesność w jednym!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię