Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Blat Serax Junction terrazzo Ø 60 cm, biały

Blat Serax Junction terrazzo Ø 60 cm, biały
Blat Serax Junction terrazzo Ø 60 cm, biały Blat Serax Junction terrazzo Ø 60 cm, biały
x zamknij

Blat Serax Junction terrazzo Ø 60 cm, biały

serax
Giel Dedeurwaerder
634.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Ø 60 cm
Terrazzo
serax-B7214551
 
Seria blatów marki Serax to przykład przywiązania do piękna naturalnych materiałów. Wykonane z tradycyjnego włoskiego terrazzo imitują wygląd kamiennej powierzchni. Idealne do Ramy Serax Bistro o średnicy 57 cm.

Terrazzo czyli sztuczny kamień z kompozytu cementowo-kamiennego to materiał o włoskim rodowodzie i temperamencie. W zależności od wykorzystanego surowca przybiera rozmaite postacie; może być bajecznie kolorowe i hipnotyzujące albo wręcz przeciwnie – stonowane i pełne surowej elegancji. Jako dodatek do spoiwa wykorzystuje się najczęściej biały i kolorowy marmur, a także szkło i inne materiały. Terrazzo to obecnie jeden z ulubionych materiałów europejskich projektantów i dużych firm projektowych. Znajduje zastosowanie w produkcji mebli, dodatków czy blatów kuchennych. Zdobi ściany, posadzki, wnętrza kuchni, łazienek oraz tarasów.

Podobne przedmioty znajdziesz w działach

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.