Blender ręczny Rig-Tig FOODIE, black

Z00606-1 Rig-Tig Rig-Tig
305.00 PLN
305,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00606-1
Wymiary
6,5 x 8 x 38,5H cm
Materiały
Stal nierdzewna, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Blender ręczny Rig-Tig FOODIE black pomoże szybko i bez wysiłku uzyskać zdrowy koktajl, pyszne owocowe smoothie lub pesto do makaronu, przygotować zupę krem, kanapkową pastę, a także rozdrobnić obiad dla niemowlaka. Dwie prędkości do wyboru pozwalają uzyskać lepszą kontrolę nad pracą blendera. 

 

Blender ręczny Rig-Tig FOODIE black dobrze leży w dłoni, dzięki czemu praca z nim to sama przyjemność. Intuicyjna obsługa sprawia, że blendowanie jest dziecinnie proste, jednak należy pamiętać, że urządzenie nie powinno być użytkowane przez dzieci poniżej 8. roku życia, a starsze mogą z niego korzystać wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.

 

Moc blendera wynosi 400 W, a napięcie 220-240 V.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię