Blender ręczny Rig-Tig Foodie, zielony

Z00606-2 Rig-Tig Rig-Tig
305.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00606-2
Wymiary
Szerokość: 8 cm
Wysokość: 38,5 cm
Długość: 6,5 cm
Materiały
Stal nierdzewna, plastik

Opis produktu

Blender ręczny Foodie marki Rig Tig. Dzięki funkcjonalnej i przyjaznej dla użytkownika konstrukcji, urządzenie idealnie sprawdzi się do codziennego użytku. Blender to nieodzowna pomoc w kuchni do przyrządzania wszystkiego, od pesto i dipów po puree oraz kremowych zup. Produkt posiada dwie prędkości. Ponadto, został wykonany ze stali nierdzewnej, która nie barwi się w kontakcie z żywnością. Blender dostępny w przyciągającym uwagę, jasnozielonym odcieniu, który wprowadzi do kuchennego wnętrza dużo optymizmu i świeżości.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię