Blender Rig-Tig Foodie 0.5 L, czarny

Z00605-1 Rig-Tig Rig-Tig
305.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00605-1
Wymiary
Ø 10,3 cm
Wysokość 29,5 cm
Pojemność 500 ml
Materiały
Stal szlachetna tworzywo sztuczne

Opis produktu

Blender kielichowy Rig-Tig Foodie w kolorze czarnym sprawdzi się w każdej eleganckiej kuchni.

Blender Foodie o mocy 180 W jest wyposażony w przezroczysty kielich
z zieloną pokrywą, obudowa ma zaokrąglone kształty.

Narzędzie kuchenne zostało wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów - tritanu i stali szlachetnej.

Kielich ma pojemność 500 ml - co idealnie sprawdzi się przy przyrządzaniu koktajlu dla 1 lub 2 osób. Jest niezwykle praktyczny i dzięki prostej formie, łatwy w czyszczeniu. Blender można też z łatwością zdemontować i zabrać ze sobą.

Forma blendera, dzięki łagodnym, opływowym kształtom i pastelowej barwie sprawia, że urządzenie wyglądem przypomina gadżet z kuchni dla dzieci.

Cechy produktu:

  • praktyczny
  • łatwy w transporcie
  • prosty w obsłudze
  • łatwy w czyszczeniu
  • wykonana z bezpiecznych dla zdrowia materiałów.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię