Blender Zwilling Enfinigy, srebrny

53003-000-0 Zwilling Zwilling
499.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
53003-000-0
Wymiary
Wysokość 35,7 cm
Szerokość 13,7 cm
Waga 2,3 kg
Pojemność 0,55 l
Materiały
Stal nierdzewna

Opis produktu

Blender Zwilling Enfinigy, srebrny to szybki sposób na przygotowanie ulubionych koktajli owocowych!

Blender kielichowy posiada ciekłokrystaliczny wyświetlacz, który włącza  podczas pracy. Urządzenie posiada 2 automatyczne programy, za pomocą których dostosujesz jego pracę do swoich potrzeb.

Ostrze blendera wykonane jest ze stali nierdzewnej, która jest niezwykle wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Za pomocą blendera z łatwością przygotujesz ulubiony koktajl, a także pokruszysz lód!

Dodatkowym atutem jest pokrywka z ustnikiem, dzięki której zamienisz kielich blendera w podręczny kubek. Blender posiada dwuletnią gwarancję.

Cechy produktu:

  • blender kielichowy o pojemności 0,55 l,
  • ciekłokrystaliczny wyświetlacz,
  • posiada 2 programy do mielenia i kruszenia,
  • dodatkowa, wygodna pokrywka, ułatwiająca picie,
  • ostrze wykonane ze stali nierdzewnej,
  • blender przeznaczony do koktajli owocowych i kruszenia lodu,
  • stylowy i nowoczesny design,
  • 2 letnia gwaracja.

Marka

Zwilling to niemiecka marka, która nieustannie od ponad 250 lat odnosi sukcesy na rynkach światowych w kategoriach przede wszystkim noży i naczyń kuchennych.

Zwilling to synonim przede wszystkim wysokiej jakości produktów wykonanych ze specjalnych materiałów przeznaczonych tylko dla marki.

Od 1731 roku celem firmy jest stosowanie innowacyjnych technik do wytwarzania produktów najwyższej jakości i jednoczesne zachowanie ich tradycyjnej i ponadczasowej oprawy.

Seria stalowych noży zyskała niezwykłą popularność nie tylko śród najlepszych kucharzy świata ale również wśród kulinarnych amatorów oraz hobbystów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię