4 Alternatywne sposoby na spędzenie Świąt Bożego Narodzenia

4 Alternatywne sposoby na spędzenie Świąt

W tym roku chciałbyś zrobić w Święta coś nietypowego? Zamiast opychać się świątecznymi pysznościami i oglądać Kevina, spędź ten czas inaczej! Zobacz jak możesz urządzić sobie AntyŚwięta i czerpać przyjemność z czasu wolnego w gronie przyjaciół bądź solo.

1. Wycieczka w góry

Wycieczka w góry

Załóż plecak na plecy, weź ze sobą termos ciepłej herbaty, ubierz się ciepło i ruszaj na łono natury! Zabierz ze sobą najbliższych lub rusz w samotną podróż, podążając niczym Trzej Królowie za Gwiazdą Betlejemską. Dotlenisz głowę, to też świetny sposób na spędzenie rodzinnego czasu, gdy w ciągu roku tak rzadko mamy dla siebie całe dwa dni. To może ci się przydać podczas wędrówki:

2. Święta w łóżku z gorącą pizzą

Święta z gorącą pizzą w łóżkuPrzedświąteczne szaleństwo naprawdę Cię zmęczyło? A może masz ochotę na spędzenie romantycznych i intymnych Świąt z Twoją drugą połówką? W pojedynkę czy w duecie leniuchowanie pod kocykiem gdy na zewnątrz chłód to zawsze kusząca propozycja. Tym, którzy nie przepadają za typowym świątecznym jedzeniem polecamy np. pyszną gorącą pizzę, która idealnie pasuje do ciepłego koca. Leniwe Święta to znakomity sposób by odpocząć i zregenerować siły, może nawet wrócisz do ulubionej lektury?

3. Impreza z przyjaciółmi

Impreza z przyjaciółmiZnajdź w te Święta czas też dla przyjaciół i znajomych! Tworzycie zgraną paczkę i nie macie wielu rodzinnych zobowiązań? Świąteczna impreza brzmi zatem jak świetny plan! Można wymienić się prezentami, zagrać w gry planszowe lub podszlifować barmańskie umiejętności. Obowiązkowe wyposażenie na świąteczną imprezę:

4. Wyjazd w ciepłe kraje

Wyjazd w ciepłe krajeKto nie marzy o egzotycznym wyjeździe gdy w naszej szerokości geograficznej pogoda nas nie rozpieszcza? Jeśli masz taką możliwość, wykorzystaj ten świąteczny czas na odkrycie kolejnego zakątka na świecie! Spędź Święta popijając drinka z palemką na plaży i sprawdź jak świętuje się Nowy Rok na drugim końcu świata. Akcesoria przydatne w dalekiej podróży: