5 Pomysłów na prezenty walentynkowe 2019

Walentynki Analogowo

W dobie coraz szybciej rozwijającej się technologii zapominamy o tym jak ważne jest spędzanie czasu tylko we dwoje. Świat nieustannie przyspiesza, zalewa nas informacjami i komunikatami. Coraz częściej zamiast porozmawiać na żywo wybieramy komunikatory, przeglądamy media społecznościowe, żeby zobaczyć co się zmieniło u naszych znajomych, zamiast po prostu ich zapytać. W tym roku weź głęboki oddech i zwolnij. Spędź walentynki z bliską ci osobą robiąc coś wspólnie. W tym roku na walentynki postawiliśmy na prezenty które umilą Wam spędzony razem czas. Ot pięć prezentów walentynkowych które dadzą wam pretekst do tego by poświecić sobie odrobinę uwagi.

1. Prezent na walentynki - Magnetic Poetry magnetyczna poezja na lodówkę

Magnetic Poetry- magnetyczna poezja na lodówce

To zestaw ponad 300 słów i fragmentów wierszy które pozwolą wam tworzyć prawdziwe listy miłosne! Można je przyczepić na lodówkę i codziennie układać nową poezję. Taki prezent rozwinie waszą kreatywność, a także pozwoli poćwiczyć język. Słowa i cytaty zawarte w zestawie są w języku angielskim. Codzienna dawka miłosnej poezji wywoła uśmiech na twarzy partnera. Pozwoli w ciekawy sposób wyrazić uczucia lub stworzyć oryginalną listę spraw do załatwienia. Obudzi w was wewnętrznego poetę i na pewno nada koloru szarości dnia codziennego. Magnetyczna poezja sprawdzi się nie tylko na lodówce. Poręczne pudełko możecie zabrać ze sobą na piknik lub układać z słów zagadki i rebusy. To świetny prezent na walentynki dla kreatywnych.

2. Prezent na walentynki - Kolorowe Puzzle Doiy czyli powrót do świata dziecka

Kolorowe Puzzle Doiy - powrót do świata dziecka

Kiedy ostatni raz układaliście razem puzzle? Ta zabawa wydaje się zarezerwowana wyłączni dla dzieci lub rodziców małych pociech. Nic bardziej mylnego! Piękne kolorowe puzzle od hiszpańskiej marki Doiy świetnie układa się w parze, a po ułożeniu można je zawiesić na ścianie i stworzyć kolorową dekorację DIY. Puzzle to prezent idealny na walentynki. Możecie je ułożyć razem, wypełniając sobie kreatywnie długie wieczory i dobrze się przy tym bawiąc. Doiy proponuje nam trzy wzory, mitycznego skarabeusza, modną monsterę i dostojnego, antycznego Davida.

3. Prezent na walentynki - Zapachy które rozbudzą zmysły

Zapachy które rozbudzą zmysły

Jeśli macie ochotę spędzić walentynki romantycznie i intymnie, sprawcie sobie w prezencie świece zapachowe. Możecie je ułożyć w łazience i przygotować relaksującą kąpiel z bąbelkami! Do tego przyda się kieliszek ulubionego wina. Tak zaaranżowana kąpiel może być wstępem do niezapomnianej nocy. Migające światło świec i ich delikatny zapach tworzą bardzo nastrojową atmosferę w której oboje poczujecie się komfortowo. Świece zapachowe są też idealnym dodatkiem gdy planujecie zrobić partnerowi masaż. Wybierzcie wtedy olejki  podobnej nucie zapachowej by ie kłóciły się z aromatem świec.

4. Prezent na walentynki - Zestaw do fondue czyli wspólne gotowanie

Zestaw do fondue – wspólne gotowanie

Słodkie czy wytrawne? Niezależnie od tego które bardziej ci smakuje, zestaw do fondue to prawdziwy must have który umili wam chłodne wieczory. Prezent na walentynki i nie tylko! fondue możecie przyrządzić razem – wspólne gotowanie to świetny pomysł na udaną randkę, ponadto zrobienie fondue nie wymaga wybitnych umiejętności kulinarnych. Będzie też praktycznym akcesorium na imprezę z przyjaciółmi.

5. Prezent na walentynki - Skarbonka czyli zapomniany sposób na oszczędzanie

Skarbonka – zapomniany sposób na oszczędzanie

Większość z nas jeśli oszczędza, robi to z pomocą banku. W te walentynki możecie ożywić wspomnienia z dzieciństwa i podarować sobie skarbonkę lub pudełeczko sekretów! Nie wierzycie w odkładanie miedziaków? Mamy dla Was dobrą radę! Umieśćcie skarbonkę na półce w przedpokoju lub na szafce w kuchni. Odkładajcie do skarbonki wszystkie monety 2 złotowe zaraz po przyjściu do domu, Kieszeń nie zbiednieje, a skarbonka szybko i treściwie się napełni. Szybko oszczędzicie na romantyczną kolację lub wspólny wyjazd za miasto!