W czasie wolnym...

W czasie wolnym...

Lato to czas wakacji i urlopów. Trzeba się do niego dobrze przygotować. Jeśli planujesz wyjazd sprawdź kilka propozycji sprytnych akcesoriów dla podróżujących. Jeśli tego lata nie wybierasz się na urlop, zobacz jak możesz  umilić sobie pracę poza biurem.


Torby termiczneNa rower czy na spacer? Butelki i torby termiczne

Wybierasz się na weekendowy spacer? Nie zapomnij zabrać ze sobą wody! Zamiast jednorazowej, plastikowej butelki zaopatrz się we własną butelkę na wodę. Nowoczesne butelki na wodę designersko wyglądają, są wygodne i często posiadają specjalne wkłady węglowe filtrujące wodę.

Nie lubisz pić wody ponieważ nie ma smaku, ale cały świat mówi Ci, że powinieneś? Wybierz butelkę na wodę Eva Solo ze specjalnym szpikulcem na owoce. Nabj na szpikulec dowolny owoc lub zioła. Dzieki temu unikniesz "wędrujących" po napoju drobinek które mogą zatykać otwór butelki. Ciesz się smakiem i niezwykłym wyglądem napoju!W daleką podróż

Wybierając się na dłuższy urlop spakuj się w pojemną i praktyczną torbę. Jeśli chcesz przemykać ulicami dyskretnie, bez sygnalizowania stukotem kółeczek, że jesteś na wakacjach, zamiast usztywnianej walizki na kółkach wybierz lekką i pojemną torbę na ramię.

Torba Reisenthel Allrounder cross M, twist berryTorby Reisenthel AllrounderPorządek w bagażu

Przemyślane pakowanie i dobra organizacja to podstawa. Spakuj wszystkie kabelki, leki i kosmetyki do osobnych saszetek Seletti Smart Travel. W ten sposób na pewno nie zginą w bagażu, a czytelne oznaczenia na saszetkach pozwolą ci łatwo zidentyfikować ich zawartość.

Gdy nie jedziesz na urlop, popracuj na łonie natury

Nie masz jeszcze planów urlopowych? Korzystaj z pogody! Jeśli masz taką możliwość zamiast za biurkiem pracuj w parku. Załóż na plecy plecak i ciesz się czasem spędzonym na łonie natury lub w przyjaznej kawiarence.