W czasie wolnym...

W czasie wolnym...

Lato to czas wakacji i urlopów. Trzeba się do niego dobrze przygotować. Jeśli planujesz wyjazd sprawdź kilka propozycji sprytnych akcesoriów dla podróżujących. Jeśli tego lata nie wybierasz się na urlop, zobacz jak możesz  umilić sobie pracę poza biurem.


Torby termiczneNa rower czy na spacer? Butelki i torby termiczne

Wybierasz się na weekendowy spacer? Nie zapomnij zabrać ze sobą wody! Zamiast jednorazowej, plastikowej butelki zaopatrz się we własną butelkę na wodę. Nowoczesne butelki na wodę designersko wyglądają, są wygodne i często posiadają specjalne wkłady węglowe filtrujące wodę.

Nie lubisz pić wody ponieważ nie ma smaku, ale cały świat mówi Ci, że powinieneś? Wybierz butelkę na wodę Eva Solo ze specjalnym szpikulcem na owoce. Nabj na szpikulec dowolny owoc lub zioła. Dzieki temu unikniesz "wędrujących" po napoju drobinek które mogą zatykać otwór butelki. Ciesz się smakiem i niezwykłym wyglądem napoju!

Jeśli natomias hołdujesz przekonaniu, że pić wodę należy i to w dużych ilościach, butelka na wodę Dot ze wskaźnikiem pomoże Ci skontrolować ilość wypitej danego dnia wody.Butelka Joseph Joseph DotEva Solo My FlavourSagaform FreshWkład węglowy filtrujący wodę Black Blum

W daleką podróż

Wybierając się na dłuższy urlop spakuj się w pojemną i praktyczną torbę. Jeśli chcesz przemykać ulicami dyskretnie, bez sygnalizowania stukotem kółeczek, że jesteś na wakacjach, zamiast usztywnianej walizki na kółkach wybierz lekką i pojemną torbę na ramię.

Torby Reisenthel CanvasTorby Authentics KuvertPorządek w bagażu

Przemyślane pakowanie i dobra organizacja to podstawa. Spakuj wszystkie kabelki, leki i kosmetyki do osobnych saszetek Seletti Smart Travel. W ten sposób na pewno nie zginą w bagażu, a czytelne oznaczenia na saszetkach pozwolą ci łatwo zidentyfikować ich zawartość.


Torby Authentics RollbagOrganizery podróżne Seletti Smart TravelGdy nie jedziesz na urlop, popracuj na łonie natury

Plecak z ładowarką solarną XDDesignNie masz jeszcze planów urlopowych? Korzystaj z pogody! Jeśli masz taką możliwość zamiast za biurkiem pracuj w parku. Załóż na plecy plecak z panelem słonecznym XDDesign i nie martw się o  dostęp do prądu- zyskasz go po drodze do pobliskiego parku lub na zaciszną łąkę. Panel słoneczny został stworzony przez jedną z najlepszych firm na rynku – SunPower. Moc panelu słonecznego wynosi 7W i może naładować iPhone w ciągu 3-4 godzin. W przeciwieństwie do tradycyjnych powerbanków, ogniwo solarne ładuje się bez użycia prądu elektrycznego- to jego duża przewaga.

Plecak antykradzieżowy XDDesign Bobby

Podczas codziennych podróży do pracy czy spacerów po mieście zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Specjalnie plecaki antykradzieżowe Bobby marki XDDesign posiadają w szereg dobrze przemyślanych rozwiązań zapobiegających kradzieży. Dostępne są różne kolory i rozmiary plecaków. Rozmiary dopasowano do rozmiarów laptopów i tabletów dostępnych na rynku. Plecaki Bobby oprócz tego że są bezpieczne są też bardzo wygodne Bobby posiada zintegrowany port ładowania USB, odblaskowe paski bezpieczeństwa, pasek do przymocowania do walizki podróżnej, a ponadto jest lekki i wodoodporny.

Zobacz też:

Wodoodporne mapy Palomar