Meble ogrodowe Skagerak Selandia

Meble ogrodowe Skagerak Selandia - Hygge w Twoim ogrodzie

Hygge w Twoim ogrodzie

Maj to już ta pora w roku, kiedy chciałoby się jak najmniej czasu spędzać w czterech ścianach, a jak najwięcej - na świeżym powietrzu. Jeśli nie na plaży, to chociaż na własnym balkonie. Ale co to za relaks, jeśli brakuje wygodnego fotela, na którym można odpocząć czy stołu, przy którym można zjeść kolację?

Jeśli cenisz meble o ponadczasowym designie, funkcjonalne i stworzone z myślą o tym, że mają pomagać czerpać radość z życia i służyć przez wiele lat, prawdopodobnie trafi do Twojego serca kolekcja Skagerak Selandia.

Selandia – dusza Skageraka

Meble ogrodowe Skagerak Selandia - Hygge w Twoim ogrodzie

Selandia to jedna z klasycznych kolekcji drewnianych mebli ogrodowych Skageraka, od 35 lat stanowiąca część historii firmy. Powstała jako nowy sposób czerpania radości z przebywania na świeżym powietrzu.

Nazwa kolekcji odnosi się do największej wyspy Danii, Zelandii, na której leży Kopenhaga. Meble Selandia są duńskie na wskroś – wygodne, funkcjonalne i wykonane z naturalnych materiałów. Stworzono je z myślą o tym, aby mogły służyć przez wiele lat – ich design jest ponadczasowy, a dobrane materiały bardzo odporne na warunki atmosferyczne.

Selandia ma kojarzyć się z chłodnymi powiewami wiatru na balkonie i wspaniałymi spotkaniami w ogrodzie. I tak właśnie jest, wystarczy spojrzeć na poszczególne meble. Fotel aż się prosi, aby w nim usiąść na balkonie z książką na kolanach i kubkiem świeżej  kawy w dłoni. Do stołu aż chce się zaprosić rodzinę lub przyjaciół i wspólnie z nimi zjeść w ogrodzie niedzielny obiad.

Relaks i spędzanie czasu z bliskimi to podstawy hygge, duńskiej sztuki szczęścia. Kolekcja Selandia jest stworzona do tego, aby za jej pomocą stworzyć przytulny kąt – czy to w ogrodzie, czy na balkonie, ważne, aby na świeżym powietrzu – w którym króluje błogie lenistwo i radość z życia.

Praktyczna strona Selandii

Meble ogrodowe Skagerak Selandia - Hygge w Twoim ogrodzie

Meble Selandia można dowolnie z sobą komponować i łączyć. Nieważne, jak dużo gości zaprosisz na kolację lub garden party, dla nikogo nie powinno zabraknąć miejsca przy stole, prawa? I nie zabraknie – wystarczy kilka stołów ogrodowych Selandia zestawić z sobą, aby tym sposobem uzyskać jeden długi stół, przy którym zmieszczą się wszyscy.

Jednocześnie projektując meble z kolekcji Selandia pamiętano o tym, że nie każdy ma duży ogród. Dlatego niektóre stoły i krzesła są składane – można je złożyć, aby nie zajmowały cennego miejsca. Co ważne, nawet złożone wyglądają ładnie.

Skagerak mówi otwarcie: kolekcja Selandia jest duszą Skageraka. Krzesło z tej kolekcji jest jednym z naszych ulubionych w historii. A Tobie jak się podoba?Zobacz całą kolekcję >>