Co kupić na prezent, kiedy nie wiesz nic o...

Pogotowie prezentowe

Krewni „siódma woda po kisielu”, znajomi z pracy lub najmłodsi w rodzinie? Przychodzimy z pomocą! Musisz obdarować członka rodziny lub znajomego o którym niewiele wiesz? Mamy dla ciebie kilka propozycji prezentów pewniaków, które na pewno spodobają się wszystkim!

1. Co kupić na prezent kiedy nie wiesz nic o dalekiej cioci?

Prezent dla cioci

Gdy kwiaty i czekoladki przestają być prezentem na „miejscu” podarunek dla cioci o której prawie nic nie wiesz staje nie lada wyzwaniem. My stawiamy na prezent niewielki, osobisty lub nawiązujący do Świąt Bożego Narodzenia. Zobacz nasze propozycje!

2. Co kupić na prezent dla wujka o którym niewiele wiesz?

Prezent dla wujka

Masz wujka którego widujesz tylko od wielkiego święta? Może jakieś wielozadaniowe narzędzie lub nóż do listów. Oto kilka propozycji prezentu dla wujka:

3. Co kupić na prezent dla pary, kiedy nic o nich nie wiesz?

Prezenty dla pary

Nie musisz nic wiedzieć o niej ani o nim, wystarczy że wiesz o tym, że razem mieszkają. Oto kilka ślicznych akcesoriów domu, które będą pięknie się prezentowały niezależnie od tego w jakim stylu urządzone jest gniazdko zakochanych.

4. Co kupić maluchowi do 3 roku życia, gdy nie pokazał jeszcze swoich cech osobowości?

Prezenty dla dzieci

Mały brzdąc w rodzinie? Jeśli nie masz doświadczenia w dobieraniu ciekawych prezentów dla dzieci, skorzystaj z naszej pomocy i wybierz maluchowi ciekawy prezent który na pewno przyniesie mu dużo radości.

5. Co kupić na prezent dla dziecka w wieku szkolnym jeśli znany Ci jest tylko jego wiek.

Prezenty dla dzieci

Nie zawsze dobrze znamy potomków naszych krewnych, a jak wiadomo w Święta Bożego narodzenia dla dzieci zwykle najważniejsze są prezenty, węc nikogo nie można pominąć. Wybierz prezent który pomoże dziecku rozwinąć swją kreatywność i pobudzi jego wyobraźnię. To z pewnością pomoże mu w nauce co w efekcie ucieszy również rodziców młodego naukowca.

6. Co kupić na prezent dla rodziców ukochanej / ukochanego?

Prezent dla teściów

Dopiero poznajesz rodziców ukochanego / ukochanej? Zastanawiasz się co im kupić by dobrze wypaść w ich oczach i nic nie przychodzi ci do głowy. Nie martw się! Oto kilka prezentów które zapewnią Ci sympatię przyszłych teściów.

7. Co kupić koledze lub koleżance z pracy gdy słabo ich znasz?

Tak się złożyło, że w twojej pracy jet tradycja obdarowywania się wzajemnie, a tobie przypadł w udziale współpracownik o którym niewiele wiesz? A może szukasz eleganckiego upominku dla kontrahenta? Zobacz sprawdzone, niedrogie prezenty dla niej i dla niego!

Prezenty dla kolegi z pracy:

Prezenty dla kolegi

Prezenty dla koleżanki z pracy:

Prezenty dla koleżanki

Zobacz więcej prezentów