TOP 10 prezentów ślubnych

TOP 10 prezentów ślubnych

Sezon ślubów na dobre się rozpoczął, a wraz z nim - ślubne dylematy gości. Jaki prezent ślubny ucieszy młodych? Skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Od 16 lat pomiędzy majem a październikiem pomagamy Wam w wyborze eleganckich prezentów ślubnych. Listę TOP 10 prezentów ślubnych sporządziliśmy w oparciu o najczęstsze wybory naszych Klientów i ich opinie o trafności prezentu:)

1. Designerski prezent ślubny - Ikona designu

TOP 10 prezentów ślubnych - Ikona designu

Ikona designu to zawsze trafiony i bezpieczny prezent ślubny. Wybierz taki prezent, gdy nie jesteś pewna preferencji młodych, niewiele wiesz o tym jaki design lubią, czego im w domu brakuje, lub jak jest urządzone ich mieszkanie. Nie kieruj się praktycznością prezentu, lecz niezwykłym wyglądem przedmiotu. Skorzystaj z naszych podpowiedzi tutaj:

... lub wybierz przedmiot nagrodzony w międzynarodowym konkursie. W końcu cudownie jest otrzymać coś nagrodzonego Red Dot Design Award, IF Design Award, albo Wallpaper Design Award, prawda? Takie prezenty będą towarzyszyły młodej parze przez lata.

2. Prezent z humorem: Designerska pościel na ślub

TOP 10 prezentów ślubnych - Designerska pościel na ślub

To jest fantastyczny prezent ślubny dla par, które są ze sobą od dawno, wszystko już w domu mają, a Ty chcesz podarować coś, co na pewno wejdzie do użycia. Młodzi mają wspaniałe poczucie humoru? Podaruj im pościel w kokosy i dołącz karteczkę z dedykacją - Aby kokosów Wam nigdy nie zabrakło :)  Są przytulakami, zawsze trzymają się za ręce, są bardzo ciepli dla siebie? Podaruj pościel z miękkiej dzianinki i podpisz Niech Wasze ciepło zyska właściwą oprawę!

3. Prezent Ą-Ę na ślub: Kieliszki do wina + elegancka karafka

TOP 10 prezentów ślubnych - Kieliszki do wina + elegancka karafka

Kieliszki i karafki to prezent na ślub, który pozwoli im zawsze świętować z klasą. Dodaj grawer - przesłanie dla nich na dnie karafki i bądź pewna że Twój prezent będzie w użyciu w każdą rocznicę! Zwróć szczególną uwagę na kształty i wybierz odpowiednie do najczęściej spożywanych alkoholi.  "Jakieś" kieliszki na pewno w domu mają, a Ty chcesz podarować kieliszki o doskonałym kształcie i  do tego - funkcjonalną karafkę.

Nie znasz się na tym? Koniecznie zajrzyj do naszego poradnika: Jaki kieliszek do wina, wódki, brandy?

4. Praktyczny prezent ślubny - Komplet porządnych garnków

TOP 10 prezentów ślubnych - Komplet porządnych garnków

W obecnych czasach, gdy coraz więcej jemy w restauracjach, możesz mieć wątpliwości czy komplet garnków na prezent ślubny ma sens? Zdecydowanie tak. Dlaczego? Bo posiadanie podstawowego zestawu garnków w domu daje wolność kucharzenia kiedy tylko najdzie młodych ochota. Każdy wcześniej czy później ma ochotę popichcić sobie w domu.

Jeśli wybierasz ten prezent to z myślą o tym, że porządne garnki o grubym dnie to znakomity prezent na ślub. I oczekujesz, że Twój prezent zastąpi stare garnki, których młodzi dotychczas używali. Dlaczego komplet? Bo komplet zwykle zawiera podstawowe rozmiary garnków najczęściej stosowane podczas gotowania dla 2-4 osób.

5. PIękny prezent ślubny - Designerskie AGD - czajnik / toster

TOP 10 prezentów ślubnych - Designerskie AGD - czajnik / toster

"Czajnik Emma lub toster, albo jedno i drugie w komplecie - na taki prezent ślubny warto się zdecydować" - tak powiedziała w naszym sklepie w Krakowie gwiazda krakowskiego Teatru Starego, która odwiedziła nas pewnego majowego popołudnia. Dlaczego to dobry prezent? Bo chcemy mieć ładny czajnik i pasujący do niego toster, jednak nie przychodzi nam do głowy, by szukać takich przedmiotów w sklepie z designem :) i najczęściej kupujemy popularne marki małego AGD. Designerskie czajniki Stelton EM, albo Stelton Emma, kosmiczne tostery Casa Bugatti, albo błyszczący toster Alessi - nie ustępują jakością najlepszym modelom popularnych marek, a ich wygląd cieszy oko i zdobi kuchnię!

6. Skromny i modny prezent na ślub: Kawiarka / Ekspres włoski

TOP 10 prezentów ślubnych - Kawiarka / Ekspres włoski

To znakomity prezent dla młodych, którzy z przyjemnością raczą się pyszną kawką parzoną w tradycyjny sposób, jednak nie mają miejsca na pełnowymiarowy ekspres do kawy. Włoska kawiarka o konstrukcji znanej już od niemal 100 lat, pozwala przygotować wyśmienity napar o smaku bardzo podobnym do kawy z najlepszego ekspresu. Poręczne wymiary, prosty sposób czyszczenia  i oryginalny wygląd sprawiają, że taki prezent ślubny zyskuje uznanie.

7. Bezpieczny prezent ślubny - Elegancki wazon

TOP 10 prezentów ślubnych - Elegancki wazon

Przede wszystkim należy powiedzieć, że dzisiejsze designerskie wazony, to prawdziwe dzieła sztuki. Nie tylko podkreślają urodę kwiatów, lecz także znakomicie prezentują się puste - jako dekoracja. Niektóre modele mogę pełnić funkcję karafki, inne - świecznika. Taki wazon to ponadczasowy gadżet i dlatego często kupujecie go na prezent na ślub.

8. Odważny i oryginalny prezent na ślub - Komplet noży

TOP 10 prezentów ślubnych - Komplet noży

To stosunkowo rzadko wybierany przedmiot jednak na naszej liście znalazł się dlatego, że obdarowane takim prezentem młode pary zawsze są zadowolone. Dobry komplet noży to spory wydatek i mało która para decyduje się na taki zakup. W efekcie w domu mamy zwykle zbieraninę noży lepszej lub gorszej jakości - kupowanych w miarę potrzeb. Komplet noży w bloku, lub na sprytnym wieszaku pozwoli wyrzucić stare, wysłużone noże i zastąpić je nowymi - twardymi.

Jeśli planujesz zakup noży na prezent ślubny - zapoznaj się z naszym poradnikiem: Jak wybierać noże kuchenne?

9. Wystawny prezent na ślub - Deska, noże i akcesoria do serów

TOP 10 prezentów ślubnych - Deska, noże i akcesoria do serów

Świętować należy w dobrym towarzystwie, a wino pić w towarzystwie... znakomitych serów :) Deska i specjalistyczne noże do serów rzadko znajdują się w kuchniach młodych par - co czyni je bezpiecznym wyborem. Komplety do serów są zwykle także bardzo eleganckie, co sprawia że tworzą tzw. "prezent na bogato". Z dużym prawdopodobieństwem możemy uznać, że szybko staną się także praktycznym prezentem, wszak wkrótce po ślubie przyjmuje się zwykle wielu gości, którzy przybywają z gratulacjami :)

10. Prezent - dodatek do koperty - Nietypowy gadżet z dedykacją

TOP 10 prezentów ślubnych - dodatek do koperty - Nietypowy gadżet z dedykacją

To znakomity wybór wtedy, gdy młoda para w prezencie zażyczyła sobie po prostu pieniędzy, a Ty chcesz jednak podarować coś, co będzie pamiątką tego wspaniałego dnia. Posłuż się designerskim drobiazgiem, na którym możesz wydrukować dedykację, albo dołącz do prezentu elegancki bilecik. Oto 3 propozycje prezentów ślubnych - dodatków do koperty, które sprawdziły się u naszych Klientów:

  • Nóż do kopert

Dedykacja: Abyście całe życie otwierali koperty z podobną przyjemnością jak dziś!

  • Miarka do makaronu

Dedykacja: Całe życie odmierzajcie miłość, czułość i szczęście i zgotujcie sobie wspaniały LOS :)

  • Wygaszacz do świec:

Dedykacja: Niech ten drobny przedmiot wygasi wszelkie troski i pozwoli Wam cieszyć się szczęściem przez wiele, wiele lat!