TOP 5 - Eleganckie prezenty dla trzydziestolatka

TOP 5 - Eleganckie prezenty dla trzydziestolatka

Wybór eleganckiego prezentu dla trzydziestolatka potrafi spowodować nie lada wątpliwości. Dzisiejszy elegancki trzydziestolatek zwykle robi karierę w korporacji i najczęściej wydaje nam się, że ma już wszystko, co mu potrzebne. W Czerwonej Maszynie wiemy jakie prezenty najbardziej go ucieszą i nawet jeśli ma już podobny przedmiot – wymiana na nowy, ładniejszy i bardziej funkcjonalny sprawi mu ogromną przyjemność.

Listę zbudowaliśmy w oparciu o wybory naszych klientów.

1. Wizytownik

Wizytowniki

Wszystko co możemy powiedzieć o wizytowniku zawiera się w słowach: wizytownik jest wizytówką eleganckiego mężczyzny. Wszyscy wiemy, jak bardzo liczy się pierwsze wrażenie. Wizytówki zwykle przekazujemy na początku spotkania – ważne by wyjąć wtedy z kieszeni eleganckie etui, a z niego – oryginalną wizytówkę. Znakomicie prezentują się wizytowniki skórzane z magnetycznym zamknięciem, a także etui metalowe polerowane na wysoki połysk. Trzydziestolatka pracującego w zawodzie kreatywnym ucieszy natomiast oryginalny wizytownik z nadrukiem.

2. Spinki do mankietów

Spinki do mankietów

Elegancki trzydziestolatek zwykle posiada w garderobie kilka koszul z mankietami do spinek. Same spinki to po prostu męska biżuteria. Ich forma wzbogaca stylizację, może też podkreślać charakter wykonywanego zawodu, lub wyrażać osobowość właściciela. Ładne spinki uzupełnią posiadaną kolekcję i pozwolą się wyróżnić. To bardzo kreatywny prezent.

3. Galanteria podróżna

Galanteria podróżna

Znakomitym prezentem dla eleganckiego mężczyzny jest galanteria podróżna, która pomaga zachować nienaganny wygląd w każdej sytuacji. Koszula bez zagnieceń, idealnie równy krawat, luksusowy zegarek i czyste błyszczące buty – taki wygląd sprawia, że inni obdarzają mężczyznę zaufaniem, a tym samym łatwiej mu będzie osiągać sukcesy w każdej dziedzinie. Trzydziestolatek odbywający podróże służbowe doceni taki prezent.

4. Stojak i akcesoria do wina

Akcesoria do wina

Elegancki mężczyzna trzydziestoletni nie stroni od dobrych trunków i delektuje się nimi na co dzień. W tym wieku warto już znać się na winach i posiadać stosowne akcesoria, które pozwolą kontrolować temperaturę, wzbogacą smak wina i zachowają go na dłużej. Poza korkociągiem niezbędna będzie pompka do wina, karafka napowietrzająca, lub profesjonalny aerator do wina. Prawidłowe przechowywanie kilku butelek umożliwi stojak na wino dzięki któremu wino przechowujemy w pozycji poziomej. Specjalistyczne akcesoria barowe to prezent, który cieszy oko i będzie chętnie używany.

5. Nóż do listów

Nóż do listów

Mimo tego, że większość spraw zawodowych załatwiana jest obecnie przez email, ważną korespondencję o doniosłym znaczeniu wciąż otrzymujemy w formie tradycyjnego listu. Elegancki nóż do listów pomoże rozciąć kopertę i dostać się do jej zawartości szybko, skutecznie i z klasą . Designerski nóż do listów będzie ponadto intrygującą ozdobą biurka. Taki prezent dla trzydziestolatka zadziwi go piękną formą i niespotykaną funkcją.