Blok na noże Chroma Porsche Type 301 C-Block

P14C Chroma Chroma
249.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
P14C
Wymiary
18 x 22 x 7 cm
Materiały
Drewno guminoki

Opis produktu

Blok na noże Chroma Porsche Type 301 C-Block to dobry sposób na bezpieczne przechowywanie ostrych narzędzi kuchennych. Wyróżnia się prostokątną, minimalistyczną formą, na której zostało umieszczone logo marki – duża litera „C”. Blok będzie odpowiedni dla małych kolekcji, ponieważ ma miejsce na pięć noży – największy z nich to nóż szefa kuchni (P18). Takie rozwiązanie spodoba się osobom, które lubią porządek w kuchni, ponieważ ostrza będą zawsze schowane w jednym miejscu.

Marka

Specjalnością japońskiej firmy Chroma jest wytwarzanie trwałych i wygodnych noży. Łączy tradycyjną wiedzę samurajów z potrzebami współczesnych mistrzów kuchni. Noże Chroma słyną z solidności i ergonomii, a ponieważ japońska technika uszlachetniania stali zawsze była inspirująca, więc nie powinno być dziwne, że niektóre z nich projektował sam Ferdynand Porsche. Noże Chroma które mozna kupić w sklepie Czerwona Maszyna w dalszym ciągu są szlifowane ręcznie, a czasem nawet w całości ręcznie wytwarzane w małych kuźniach. 

Projektant

Ferdinand Alexander  "Butzi" Porshe – spadkobierca i kontynuator jednego z największych rodzinnych imperiów na świecie. Twórca Porsche Design, projektant samochodów Porsche 904 i Porsche 911. Do słynnych projektów kojarzonych z Porsche Design należą przede wszystkim: Wojskowe zegarki współtworzone ze szwajcarską firmą Swiss, przeznaczone dla żołnierzy NATO i kolekcja noży Type 301 dla japońskiej marki Chroma. Wykonane z tradycyjnie ostrzonej, japońskiej stal znalazły miłośników na całym świecie. Zagościły w Vienna Modern Museum oraz nowojorskim Museum of Modern Art. W polskiej telewizji towarzyszą Robertowi Makłowiczowi i Kurtowi Schellerowi!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię