Blok na noże Global G - 3 linie kropek

G-835BD Global Global
759.00 PLN
759,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
G-835BD
Wymiary
30 x 25,5 x 13 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Ten nowoczesny, designerski blok na noże Global wykonano z wysokiej jakości stali szlachetnej, która pięknie współgra z wkładanymi do niego nożami. W specjalnych otworach można zmieścić 9 noży Global , a w dodatkowym, 10-tym otworze również nożyczki lub pręt ostrzący. Wewnętrzne otwory na noże wyścielono specjalnym nylonem, który zapobiega gromadzeniu się w środku bakterii i lepiej chroni ostrza. Czarna podstawka jest antypoślizgowa i można ją zdjąć do dokładnego umycia bloku.
Całość w matowej stali 18/10, z 3 liniami dekoracyjnych kropek na ściankach - prezentuje się wspaniale. Na kuchenny blat i do kuchni restauracyjnej.

Marka

Global to japońska marka zajmująca się produkcją wyjątkowo ostrych i trwałych noży kuchennych. Tradycja ich produkcji sięga 1954 r. i jest kontynuacją wielowiekowej filozofii wytwarzania noży tak doskonałych, jak słynne, samurajskie miecze. Noże Global są wykonane z wysokowęglowej stali nierdzewnej Cromova 18, (18% stali, molibden i wanad). W procesie produkcyjnym materiał najpierw podgrzewa się do temperatury 1000 stopni, a następnie poddaje obróbce podzerowej - schładza do temperatury -80 i ponownie podgrzewa dzięki czemu uzyskuje on twardość na poziomie 56-58 w skali C Rockwella. Noże tak wykonane zachowują ostrość o wiele dłużej niż produkty z innych stopów i są wyjątkowo odporne na rdzę, przebarwienia czy korozję. Wypukły szlif głowni noży Global sprawia że ostrze jest mocniejsze, kroi skuteczniej, a krojone produkty łatwo odchodzą od ostrza. Charakterystyczne „kropeczki” - wgłębienia w rękojeści gwarantuje pewny uchwyt i zapobiegają wyślizgnięciu się noża z dłoni.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię