Blok na noże pochyły Eva Solo stalowy

515280 Eva Solo Eva Solo
480.00 PLN
480,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
515280
Wymiary
Podstawa 20 cm x 7,5 cm
Wysokość 27,3 cm x
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni z prawdziwego zdarzenia jest blok na noże. W tym zakresie twórcy kolekcji Eva Solo Serving również nie zawodzą swoich klientów przedstawiając interesujący model pochyłego stojaka na noże, w kolorze stalowym.
Stojak wykonany jest ze stali szlachetnej oraz tworzywa sztucznego. Całość utrzymana jest w konwencji prostoty i totalnego minimalizmu. Dla tych osób, które znają już markę Eva Solo ten produkt jest potwierdzeniem wysokiej formy projektantów, dla tych, zaś co pierwszy raz spotykają się z nowoczesnym projektowaniem przedmiotów codziennego użytku, może być przyjemnym zaskoczeniem.
Co więcej zastosowane rozwiązania pozwalają przechowywać oprócz noży także inne przybory kuchenne.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Projektant

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię